Podjęli walkę

Młodzi piłkarze Orkanu Konarzewo przegrali z UKS Skórzewo 0-1. Konarzewianie podjęli walkę, ale rywale mieli zdecydowaną przewagę techniczną i organizacyjną na boisku.

Po zeszłotygodniowym zwycięskim meczu w Mosinie (1-0) zmierzyliśmy się z liderem naszej grupy UKS Skórzewo. Pamiętni dotkliwej porażki w drugiej kolejce rozgrywek 0-6 właśnie z UKS-em, młodzi zawodnicy Orkanu bardzo chcieli się zrehabilitować.
Do meczu z wyżej notowanym rywalem orkanowcy przystąpili bez kompleksów i już pierwsze sytuacje pokazały, że tanio skóry nie sprzedamy. Akcje przenosiły się z jednej na drugą stronę boiska. Najlepsze okazje zmarnował Bartek po rzucie rożnym i Daniel który nie zdąrzył do piłki, a wychodził sam na sam z bramkarzem. Kiedy wszystkim wydawało się, że do przrwy bramki nie padną,w 29 min. meczu błąd stopera i jego kiks spowodował, że goście mieli stu procentową sytuację której nie zmarnowali. Po rozpoczęciu gry sędzia odgwizdał przerwę.

W drugiej połowie optyczną przewagą z gry mieli goście. Kilkakrotnie zakotłowało się pod naszą bramką, lecz szczęśliwie wychodziliśmy z opresji. Czekaliśmy na swoje okazje z kontrataków. Niestety, kilka akcji było nieudanych i nieskutecznych, po których bramkarz gości wyłapywał piłki. Mecz zakończył się wynikiem 0-1 i na pewno nie przynosi nam to wstydu.

Mimo porażki, mecz uważam za najlepszy w wykonaniu naszych młodych piłkarzy. Wszyscy zagrali bardzo ambitnie, odważnie i wykonali prawie wszystko to, co sobie zakładaliśmy przed spotkaniem. Nie ukrywam, że chciałby oglądać wszystkie, tak wyglądające mecze w naszym wykonaniu.

Relacja trenera Roberta Adamczka

.

Stadion Gminny w Konarzewie, 15 października 2011 r., godz. 15.00

Orkan Konarzewo - UKS Skórzewo 0-1 (0-1)

0-1   bramka dla UKS-u (29 min.)

 

Zagrali:

Podstawowy skład: Gabryś Rebelski, Adrian Moskalik, Patryk Kaczyński, Maciej Tomiak, Dawid Kołodziej (kapitan), Paweł Michalski, Mateusz Bartkowiak, Dawid Niedziela, Bartek Soroczyński, Kuba Kośmicki, Daniel Niedziela

Na zmiany wchodzili: Bartek Nowak, Tymek Markiewicz

Rezerwowi:

Kuba Kaus, Patryk Bartkowiak, Patryk Królik, Kacper Kubiak, Mateusz Łuczka Powrót