Orkan gra dalej

Orkan Konarzewo pokonał bezniaminka Klasy Okręgowej - Spójnię Strykowo i awansował do IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Konarzewianie wygrali zasłużenie 2-1.

Grająca w Klasie Okręgowej Spójnia Strykowo nie wystawiła najsilniejszego składu, ale podobnie uczynił Orkan. Gracze z Konarzewa szybko osiągnęli optyczną przewagę w środku pola i częściej próbowali atakować. W 8 min. doskonałą okazję sam na sam zmarnował Hubert Jadowski. W 11 min. pobłażliwości już nie było. Mateusz Leśny zdecydował się na uderzenie z kilkudziesięciu metrów. Piłka skozłowała i zaskoczyła bramkarza ze Strykowa. Prowadziliśmy 1-0 i uspokoiliśmy grę. Do głosu coraz śmielej dochodziła Spójnia. Sytuacji bramkowych jednak nie było. Łukasz Ludwiczak był prawie bezrobotny.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo podobnie jak pierwsza. Znów konarzewianie opanowali sytuację na placu gry i w 54 min. przeprowadzili ciekawą akcję. Maciej Przymusiak i Przemysław Babijów rozprowadzili piłkę, a celny strzał oddał Jakub Kawończyk. Było 2-0 i na boisku zrobiło się całkiem spokojnie. Orkan był zadowolony, a Spójnia jakby pogodziła się z porażką. W ostatnich minutach gracze ze Strykowa postanowili uratować honor. W doliczonym czasie gry w zamieszaniu w polu karnym udało im się zdobyć jedyną bramkę. Pomimo tego, konarzewianie awansowali do IV rundy okręgowego Pucharu Polski, w której prawdopodobnie spotkają się znów z zespołem z Klasy Okręgowej.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 14 września 2011 r., godz. 17.00

Orkan Konarzewo - Spójnia Strykowo 2-1 (1-0)

1-0   Leśny Mateusz (11 min.)

2-0   Kawończyk Jakub (54 min.)

2-1   bramka dla Spójni (90+1 min.)

 

Żółte kartki:   Różewski Andrzej   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Bramkarz:   Ludwiczak Łukasz

Obrońcy:   Targowski Damian, Różewski Andrzej, Przymusiak Maciej (86 min. - Klemens Marek), Karaszewski Artur

Pomocnicy:   Ciesielski Damian, Leśny Mateusz, Babijów Przemysław (82 min. - Jezierski Jakub), Kawończyk Jakub

Napastnicy:   Śmiglak Krystian (68 min. - Adamczak Krzysztof), Jadowski Hubert (65 min. - Jadowski Bartosz)

Rezerwowi:

---

 

Zdjęcia później ...

 Powrót