Remis na trudnym terenie

Młodzi piłkarze Orkanu Konarzewo wywieźli punkt z Komornik i są coraz bliźsi zajęcia drugiego miejsca w rogrywkach poznańskiej Ligi Młodzików.

Do meczu przystąpiliśmy w bardzo osłabionym składzie. Z powodu chorób i nie tylko, na spotkanie nie pojechało kilku podstawowych zawodników. Mimo wszysko, chcieliśmy udowodnić, że nawet w takim składzie jesteśmy w stanie powalczyć z dobrym przeciwnikiem.

Początek meczu pokazał, że spotkanie bądzie zacięte. Akcje przenosiły się z jednej na drugą stronę boiska, ale bramkarze i obrona obu zespołów spisywała się bez zarzutów.

W drugiej połowie to Wielkopolska częściej atakowała. Wynikało to przede wszystkim z szerokiej kadry zawodników gospodarzy, którzy mogli pozwolić sobie na częste zmiany. My natomist ograniczyliśmy się do kontrataków. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie. Uczciwie trzeba dodać, że to miejscowi mieli więcej klarownych sytuacji do strzelenia bramki. Sprawdziło się jednak piłkarskie porzekadło, że jeśli nie możesz wygrać to przynajmniej uzyskaj remis. To nam się udało z czego jesteśmy zadowoleni.

Relacja trenera Roberta Adamczaka

.

Stadion GOSiR w Komornikach, 29 października 2011 r., godz. 13.00

Wielkopolska Komorniki - Orkan Konarzewo 0-0 (0-0)

 

Zagrali:

Gabriel Rebelski, Dawid Niedziela, Patryk Kaczyński, Tymek Markiewicz, Dawid Kołodziej (kapitan), Mateusz Bartkowiak, Daniel Niedziela, Bartek Nowak, Kuba Kośmicki, Bartek Soroczyński, Patryk Bartkowiak, Kacper Kubiak.
 Powrót