Zapowiedź 26. kolejki B-klasy

Nadchodzi lato i piłkarska przerwa w rozgrywkach. A-klasa już skończyła rozgrywki, B-klasa zrobi to w najbliższą niedzielę. Rezerwy konarzewskiego klubu podejmą kolejne wyzwanie w walce o honor. Rywalami będzie dobrze znana nam ekipa AIP Bola 06 Poznań.

Orkan II Konarzewo ma za sobą pierwszy sezon w B-klasie. Początek rozgrywek był bolesny, ale czym bliżej końca sezonu, tym wyniki i gra były coraz lepsze. W niedzielę konarzewianie zagrają o utrzymanie jedenastej pozycji w tabeli, która nie rzuca na kolana, ale daje nadzieję na lepsze osiągnięcia w pszyszłości. Przed zawodnikami i sztabem szkoleniowym Orkanu II postawiono zadanie stworzenia zespołu, którego celem będzie ogranie się z rozgrywkami ligowymi, dobra zabawa i czysto sportowa rywalizacja. Cel ten został osiągnięty i możemy mieć nadzieję, że eksperymentalne rozwiązanie w postaci zespołu rezerw, zostanie utrzymane również w przyszłym sezonie.

W niedzielę drugi zespół z Konarzewa po raz ostatni w tym seoznie zagra w rozgrywkach ligowych. Orkan II zmierzy się w meczu wyjazdowym z AIP Bola 06 Poznań, klubem który doskonale znamy z meczów towarzyskich i spotkań ligowych w seoznie 2007/08. Wtedy konarzewianie dwukrotnie rozgromili poznańskim zespół 6-1 i 10-1. Jesienią tego roku również pokonali poznaniaków 4-1. Liczymy, że dobra passa zostanie potrzymana także w najbliższą niedzielę. Początek spotkania na boisku przy ulicy Armii Poznań o godz. 15.00.

 Powrót