Zapowiedź 26. kolejki

To już ostatnia kolejka A-klasy w sezonie 2010/11 - sezonu, którego nie możemy zaliczać do udanych, bo po raz kolejny w głupi sposób straciliśmy szanse na awans. Tak czy inaczej warto miło zakończyć ten sezon i pokonać Wichera Strzyżewo.

Wicher Strzyżewo jest zespołem, który przez cały sezon walczył o utrzymanie w A-klasie. Stryżewianie cel osiągnęli choć niewiele brakowało, żeby to się nie udało i to przez Orkan Konarzewo, który niespodziewanie przegrał z innym kandydatem do spadku - Ogrolem Wojnowice 2-4. Trzeba też przyznać, że Wicher całkowicie zasłużenie się utrzymał, bowiem przez całe rozgrywki pokazywał chyba najrówniejszy poziom spośród drużyn końca stawki, a ponadto w niejednym spotkaniu udowodnił, że grać w piłkę potrafi. Jesienią w Konarzewie, strzyżewianie wysoko postawili poprzeczkę Orkanowi i przez długi czas remioswali na naszym boisku 1-1. W końcówce gracze z Konarzewa zdołali rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, ale Wicher pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

Orkan Konarzewo jest nieco podłamany mizerną końcówką obecnych rozgrywek. Konarzewianie długi czas byli najpoważniejszym kandydatem do awansu, ale już po raz trzeci z rzędu w końcowej fazie sezonu stracili swój impet i muszą zadowolić się walką o czwartą pozycję w tabeli. O to również nie będzie łatwo bo konkurencję stanowią LZS Wronczyn i Rakieta Głuponie. Pozostaje tylko jedna droga, żeby choć ostatnim spotkaniem poprawić sobie humory - wygrać w Strzyżewie.

Spotaknie na boisku wiejskim w Strzyżewie zaplanowano na niedzielę, godz. 14.00. To ostatni mecz pierwszej drużyny Orkanu w tym sezonie.

A-klasa gra ostatni mecz, a B-klasa pauzuje. Konarzewianie zagrają dopiero za tydzień z AIP Bola '06 Poznań.

 

 Powrót