Halowe derby dla Justyny

W sobotę o godz. 11.00 na hali GOSiR w Dopiewie dojdzie do derbowego pojedynku pomiędzy Gminnym Klubem Sportowym a Orkanem Konarzewo. Wynik nie będzie istotny, bo ponad wszystko liczy się pomoc dla mieszkanki naszej gminy - Justyny.

Justyna Krawczyk ma 23 lata i mieszka w Więckowicach. W wieku 8 lat wykryto u niej nowotwór kości prawej nogi. Walka z chorobą zakończyła się pomyślnie, jednak po kilku latach problem powrócił. Leczenie farmakologiczne i operacyjne nie przyniosło pożądanych skutków i w 2008 roku nastąpiło znaczne pogorszenie stanu zdrowia. Jedynym wyjściem okazała się amputacja kończyny. Dzisiaj największym marzeniem Justyny jest powrót do normalnego życia, co można osiągnąć dzięki specjalnie przygotowanej protezie, której koszt wynosi ponad 130.000 zł. Rodziców Justyny nie stać na taki wydatek dlatego zwracją się z prośbą o pomoc.

Piłkarze Orkanu nie mogli pozostać obojętni wobec ciężkiej sytuacji mieszkańki Więckowic i wspólnie z zawodnikami III-ligowego GKS Dopiewo zmierzą się w halowym meczu derbowym, który otworzy piłkarską imprezę charytatywną na rzecz Justyny Krawczyk.

Zawodnicy Orkanu są w trakcie przygotowań do rundy wiosennej i pojedynek z dobrymi technicznie piłkarzami z Dopiewa będzie doskonałym urozmaiceniem treningów i meczów towarzyskich na trawiastych boiskach. O korzystny rezultat będzie bardzo trudno, bowiem ostatni mecz halowy z Nordenią przegraliśmy 0-3. Jutro jednak ważniejsza od wyniku będzie radość niesienia pomocy.

 

Wielkie Derby Gminy Dopiewo

GKS Dopiewo - Orkan Konarzewo

Sobota, 12 lutego, godz. 11.00, hala GOSiR w Dopiewie

WSTĘP "CO ŁASKA" NA RZECZ ZDROWIA JUSTYNY

W programie również:

- licytacja piłki z podpisami piłkarzy Lecha Poznań

- licytacja koszulki i piłki z podpisami zawodników III-ligowego GKS Dopiewo

- licytacja piłki z podpisami Oldboyów Lecha Poznań

- mecze drużyn młodzieżowych Grom Dopiewo ze Skrą Otusz

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 Powrót