Intensywny weekend piłkarzy Orkanu

Zawodnicy Orkanu nie mieli czasu na odpoczynek w ten weekend. W sobotę rozgrali halowe spotkanie z III-ligowym GKS Dopiewo, a w niedzielę na normalnym boisku z Junatrans Oborzyska Stare.

W sobotę, w Dopiewie, na otwarcie halowego turnieju charytatywnego na rzecz Justyny Krawczyk odbyły się Wielkie Derby Gminy Dopiewo. Gminny Klub Sportowy podejmował Orkan Konarzewo. Nie trzeba chyba mówić, kto w tym meczu był murowanym faworytem, ale nieoczekiwanie to konarzewianie objęli prowadzenie 1-0, później jednak dało o sobie znać ogranie, doświadczenie i umiejętności piłkarzy z III ligi. Orkan tracił kolejne gole i jedyne o co przyszło nam walczyć to honor. Ostatecznie konarzewianie przegrali 5-12, po bramkach Przemysława Babijówa, Jakuba Kawończyka i Krystiana Śmiglaka (trzy). Wynik był sprawą drugorzędną, bowiem liczyła się przede wszystkim pomoc potrzebującej dziewczynie.

W niedzielę Orkan wybiegł na trawiaste boisko. W Konarzewie nasi piłkarze podejmowali Junatrans Oborzyska Stare. Mecze towarzyskie pomiędzy klubami są już tradycją każdej przerwy w rozgrywkach. Po stojącym na dobrym poziomie spotkaniu, Orkan pokonał przyjezdnych 5-3. Z bramek cieszyli się dwukrotnie Mateusz Leśny i Jakub Budziński. Jednego gola dołożył Krystian Śmiglak.

Ważną informacją minionego weekendu było również sfinalizowanie wypożyczenia Marcina Marciniaka z III-ligowego GKS Dopiewo. Nasz nowy zawodnik zagrał już w kilku spotkaniach towarzyskich i w meczu z Patrią Buk strzelił nawet gola.

 Powrót