Inauguracyjny sparing na remis

Seniorzy Orkanu Konarzewo rozegrali pierwszy mecz po zimowej przerwie w rozgrywkach - na razie był to tylko sparing, ale emocje były prawie jak na spotkaniu ligowym. Orkan zremisował z NKS Niepruszewo 3-3 (0-0).

Przez niemal całą pierwszą połowę na boisku dominowali piłkarze Orkanu Konarzewo, ale nie przełożyło się to na wynik. Do przerwy, w rywalizacji A-klasowca z klubem z "okręgówki" był więc bezbramkowy remis.

W drugich 45 min. trenerzy wprowadzili na boisko kilku zawodników rezerwowych. Już w 48 min. po płaskim strzale NKS objął prowadzenie, ale przebudziło to piłkarzy z Konarzewa którzy w ciągu następnych minut zdobyli aż trzy gole. Autorami bramek byli: Hubert Jadowski, Bartosz Jabłocki i Jakub Budziński. Wydawało się, że konarzewscy zawodnicy dowiozą zwycięstwo do końcowego gwizdka. Niestety, w końcówce spotkania przytrafiły nam się dwa błedy formacji defensywnej, które zostały bezwzględnie wykorzystane przez gości i na boisku w Konarzewie padł remis 3-3.