Zwycięstwo na otwarcie stadionu

Młodzicy Orkanu Konarzewo pokonali Grom 6-0 w meczu rozgrywanym podczas uroczystości otwarcia nowego stadionu piłkarskiego w Plewiskach.

Zawodnicy Orkanu wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych przyjęli zaproszenie Gromu Plewiska i GOSiR Komorniki. Mecz, w którym konarzewianie rozgromili Grom Plewiska aż 6-0 rozegrano o godz. 13.00. Wcześniej, z myślą o młodych zawodnikach przygotowano wiele konkurencji sportowych, m.in. podbijanie piłki i piłkarski slalom. Piłkarze z Konarzewa wywalczyli sporo nagród, które wręczał im reprezentant Polski w piłce nożnej, zawodnik Lecha Poznań - Tomasz Bandrowski.

Wśród młodzików nagrodzeni zostali: Bartosz Soroczyński, Adrian Moskalik i Gabriel Rebelski. Nagrodę, za zwycięswto w meczu towarzyskim, odebrał kapitan zespołu Daniel Niedziela.

Drugą atrakcją uroczystklości otwarcia stadionu piłkarskiego w Plewiskach był mecz IV ligi - grupy północnej pomiędzy Gromem Plewiska i Zjednoczonymi Trzemeszno. W przerwie spotkania doszło do konkursu rzutów karnych, w którym triumfował Maciej Przymusiak - piłkarz seniorów Orkanu Konarzewo.

 

 Powrót