Za mało argumentów w ofensywie

Orkan Konarzewo nie sprostał LSS Gminy Grodzisk Wielkopolski i tylko zremisował na własnym boisku 0-0. Dla obu drużyn sporym utrudnieniem był porwisty wiatr.

Orkan Konarzewo już w pierwszej minucie stworzył sobie wyśmienitą okazję do strzelenia gola, która jak się później okazało, była najlepszą w całym meczu. Niestety, Krystian Śmiglak trafił tylko w słupek. Później gra zrobiła się szarpana i mało płynna. Sporo było strat piłki i walki w środku boiska. Każde dalekie podanie było nieudane, bo wiatr nie pozwalał grać górnych podań. O sytuacjach bramkowych trudno mówić, bo po stronie zespołu z Konarzewa ich nie było, a LSS Gminy miał jeden dobry strzał z daleka. W 38 min. doskonałą okazję na objęcie prowadzenia mieli goście, ale napastnik z Grodziska Wielkopolskiego spudłował w sytuacji sam na sam.

Na początku drugiej połowy inicjatywę przejął Orkan. Konarzewianie coraz szybciej i odważniej rozgrywali piłkę. Co z tego, skoro przed polem karnym przeciwnika, gubili się i tracili futbolówkę. Długie podania, bardzo charakterystyczne dla boiska w Konarzewie, kompletnie nie wychodziły. Goście właściwie grali wyłącznie w obronie wyniku i od 60 min. wręcz na czas. Konarzewianie nadal atakowali. Krystian Śmiglak i Jakub Kawończyk próbowali swoich strzałów z ostrego kąta, było kilka uderzeń z drugiej linii, ale nic nie chciało wejść do bramki. Kilka minut przed końcem meczu mieliśmy "piłkę meczową". Jakub Budziński wykorzystał kilks obrońcy LSS i popędził w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Niestety, golkiper gości wygrał pojedynek jeden na jeden i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

O godz. 16.00 w meczu B-klasy poznańskiej Orkan II Konarzewo przegrał na własnym boisku z Kłosem II Zaniemyśl 1-2. Gola dla zespołu z Konarzewa zdobył Andrzej Jazgar, który dzień wcześniej obchodził 17. urodziny.

.

.

Stadion Gminny w Konarzewie, 3 października 2010 r., godz. 13.00

Orkan Konarzewo - LSS Gminy Grodzisk W. 0-0 (0-0)

.

Żółte kartki:   Targowski Damian   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Bramkarz:   Węglewski Robert

Obrońcy:   Targowski Damian, Róźewski Andrzej, Przymusiak Maciej, Martyniak Tomasz

Pomocnicy:   Ciesielski Damian (80 min. - Jazgar Andrzej), Babijów Przemysław (77 min. - Jabłocki Bartosz), Woytyniak Damian, Budziński Jakub

Napastnicy:   Śmiglak Krystian, Kawończyk Jakub

Rezerwowi:

Ludwiczak Łukasz (bramkarz), Klemens Marek, Bartkowiak Piotr

 Powrót