Zapowiedź 7. kolejki

Po dwóch trudnych meczach wyjazdowych wreszcie gramy u siebie. Orkan Konarzewo podejmuje LSS Gminy Grodzisk Wielkopolski.

Tydzień temu przegraliśmy po emocjonującym meczu w Wytomyślu 3-4. Nie można jednak powiedzieć, że byliśmy gorszą drużyną w tamtym spotkaniu. Jedyne co nas boli to fakt, że straciliśmy aż 4 gole, co nie zdarzyło się jeszcze w tym sezonie. Orkan nadal jednak zajmuje miejsce w ścisłej czołówce A-klasy. Najważniejsi konkurenci też pogubili punkty i to w jeszcze bardziej spektakularnych okolicznościach. Nadal tracimy dwa oczka do liderującej Korony Bukowiec i gorszym bilansem bezpośrednim jesteśmy za Zenitem Wytomyśl.

Ostatnie dwa mecze graliśmy na wyjeździe. W sumie z sześciu kolejek, aż cztery przypadły na obcych boiskach. Mimo to, mamy 13 punktów i można to uznać za umiarkowany sukces. W niedzielę będzie okazja do poprawy tego dorobku. W Konarzewie zmierzymy się z LSS Gminy Grodzisk Wielkopolski. Rywal to niełatwy. Przekonaliśmy się o tym w zeszłym sezonie gdy u siebie wygraliśmy tylko 1-0, a w Ptaszkowie ulegliśmy 1-2. To tylko historia, a w bieżących rozgrywkach LSS Gminy odniósł po dwa zwycięstwa, remisy i porażki i zajmuje ósme miejsce. Początek był imponujący - dwie wygrane, ale później przyszła seria meczów bez zwycięstwa, a po drodze także bolesna przegrana z TS Gminy Kamieniec w hokejowych rozmiarach 4-6. W najbliższym spotkaniu Orkan musi wykorzystać niepewną formę zespołu z Ptaszkowa. Musi, jeśli marzy o czołówce tabeli, bo mecze u siebie trzeba wygrywać.

Spotkanie Orkanu z LSS Gminy zostanie rozegrane na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w niedzielę, o godz. 13.00.

Orkan II Konarzewo występujący w B-klasie już po raz kolejny spróbuje uratować swój honor. Konarzewianie szukają pierwszych punktów w sezonie. W najbliższą niedzielę czeka na nich trudne zadanie - zmierzą się z solidną ekipą Kłosa II Zaniemyśl. Wierzymy, że uda się przełamać serię porażek, mecz na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w niedzielę, o godz. 16.00.

 Powrót