Zapowiedź 3. kolejki

Już w niedzielę pierwszy poważny sprawdzian dla piłkarzy Orkanu. Nasi zawodnicy jadą do Kamieńca i zapowiada się niezwykle ciężka przeprawa.

Orkan jest aktualnie wiceliderem tabeli, ale nie ma co się za wczasu "podpalać" skoro nasi rywale, z którymi graliśmy do tej pory nie należeli do faworytów rozgrywek. Co innego TS Gminy Kamieniec, które od kilku lat należy do potentatów w A-klasie. Zawodnicy z Kamieńca już kilka lat z rzędu są bliscy awansu do "okręgówki". W zeszłym sezonie zajęli trzecie miejsce w tabeli, w ostatniej chwili wyprzedzając Orkan Konarzewo, mimo że piłkarze z Konarzewa mieli korzystniejsze wyniki meczów bezpośrednich. Na własnym boisku wygraliśmy 2-1, a na wyjeździe zremisowaliśmy 2-2.

We wspomnianym meczu w Kamieńcu Orkan prowadził 2-1 i był najpoważniejszym kandydatem do awansu. W 86 min. tamtej konfrotacji jeszcze byliśmy w Klasie Okręgowej, ale TS Gminy Kamieniec wyrównał i jak się później okazało odebrał nam promocję do "okręgówki". Późniejszy mecz z Orłem Granowo nie miał już żadnego znaczenia. Teraz wracamy do Kamieńca i chcemy zagrać lepiej niż wtedy i skoncentrowani do samego końca.

Piłkarze z Kamieńca w poprzedniej kolejce doznali bolesnej porażki z Lipnem Stęszew 0-4, ale jak mówią obeserwatorzy TS Gminy nie stał na straconej pozycji. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do zawodników z Gminy Kamieniec. W niedzielnym meczu piłkarze gospodarzy chcieli będą udowodnić, że mecz z Lipnem był tylko wypadkiem przy pracy. Orkan będzie starał się pokżyrzować te plany. Do składu konarzewian wraca Mateusz Leśny.

Mecz pierwszego zespołu z TS Gminy Kamieniec odbędzie się na Stadionie Gminnym w Kamieńcu, w niedzielę, o godz. 14.00.

W Konarzewie zagra zespół rezerw z Clescevią Kleszczewo. Spotkanie na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w niedzielę, o godz. 16.00.

 Powrót