Zapowiedź zaległej 1. kolejki

W środę piłkarze Orkanu Konarzewo zagrają w Michorzewie w zaległej pierwszej kolejce A-klasy. Konarzewianie jadą na boisko Huraganu w roli faworyta, ale nie mogą zlekceważyć rywali.

Huragan Michorzewo to kolejny, po Rakiecie Głuponie, rywal z Gminy Kuślin. Miło byłoby gdyby konarzewianie powtórzyli wynik z niedzieli, ale na pewno nie będzie to łatwe zadanie. Boisko w Michorzewie słynie ze swojej specyfiki i jest to jedno z tych miejsc, gdzie nieprzyjenie gra się drużynom przyjezdnym. Orkan nie tak dawno boleśnie się o tym przekonał i w 2. kolejce sezonu 2008/09 przegrał na obiekcie Huraganu 2-4. W kolejnym meczu nasi piłkarze wyciągnęli jednak dobre wnioski i wygrali z michorzewianami 2-0 na ich terenie, a następnie 4-2 w Konarzewie. Tak było rok temu, a jak będzie tym razem ?

Konarzewianie mogą czuć się podbudowani niedzielnym zwycięstwem z Rakietą Głuponie 5-1, ale trudno o tym wyniku coś więcej powiedzieć. Rakieta raczej nie powalczy o czołówkę tabeli więc nie ma co brać tego rezultatu za wielki sukces i dalej robić swoje. Huragan zwycięstwa nie odda nam za darmo i niejako potwierdzeniem tego może być dobra postawa zespołu z Michorzewa w weekendowym spotkaniu z LSS Gminy Grodzisk Wielkopolski. Michorzewianie postawili twarde warunki gospodarzom i byli bliscy wywiezienia remisu. Ostatecznie przegrali 2-3 ale pozostawili dobre wrażenie.

Mecz Huraganu Michorzewo z Orkanem Konarzewo odbędzie się w środę, o godz. 18.00 na boisku wiejskim w Michorzewie.

 Powrót