Zapowiedź 11. kolejki

W przeddzień dnia Wszystkich Świętych Orkan zagra na własnym boisku z Ogrolem Wojnowice. Kibice w Konarzewie liczą na zwycięstwo.

W poprzedniej kolejce ligowej Orkan dostał srogie "lanie" od Huraganu Łomnica. Konarzewianie nie byli dużo gorszym zespołem, ale nie potrafili wykorzystać sytuacji jakie mieli, a na dodatek mylili się w obronie. Efekt opłakany w rozmiarach 0-3. Zespół z Konarzewa tak wysoko nie przegrał od czerwca. To co zdarzyło się w Łomnicy jest niepokojące. Na początku rundy Orkan był niepokonany i punkty przychodziły mu z łatwością. Z każdą następną kolejką jest jednak gorzej. Ostatnie trzy mecze wyjazdowe to trzy porażki. Jeśli słabo nam idzie na obcych boiskach trzeba wygrywać u siebie i dlatego liczymy na zwycięstwo z Ogrolem Wojnowice.

Liczyć na zwycięstwo można, ale trzeba jeszcze wygrać. W sezonie 2008/09 w rozgrywnaym w Konarzewie meczu zremisowaliśmy z "czerwoną latarnią" rozgrywek - Ogrolem Wonowice 0-0. Przed meczem wszyscy skazywali nas na wysoką wygraną, ale wyższości nie potwierdziliśmy na boisku. Oby historia z jesienii 2008 r. czegoś nas nauczyła.

Ogrol Wojnowice to beniaminek rozgrywek okupujący raczej dolne rejony tabeli. Tydzień temu wojnowiczanie wygrali z Lipnem Stęszew 2-1 i to pozwoliło im wyjść ze strefy spadkowej. Wcześniej piłkarze z Wojnowic pokonali m.in. TS Gminy Kamieniec 3-0. To pokazuje, że nasz niedzielny rywal umie grać w piłkę i wygrywa także z uznanymi firmami na A-klasowym podwórku.

Niedzielny mecz będzie z gatunku tych, w których nie powinno się tracić punktów. Czy rzeczywiście Orkanowi uda się ograć Ogrol, okaże się w niedzielę, o godz. 13.00 na Stadionie Gminnym w Konarzewie.

B-klasowy Orkan II Konarzewo gra coraz lepiej. Tydzień temu zdobył pierwszy punkt w rozgrywkach i zremisował na boisku w Manieczkach z Orkanem 1-1. W tą niedzielę konarzewianie pokuszą się o sprawienie niespodzianki i urwanie punktów zespołowi z czołówki rozgrywek - Antaresowi Zalasewo. Mecz na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w sobotę, o godz. 11.00.

 Powrót