Zapowiedź 9. kolejki

Znajdujący się w kryzysie Orkan Konarzewo podejmować będzie ostatni w tabeli Orzeł Rostarzewo. Ten mecz konarzewianie muszą wygrać.

Orkan nie wygrał meczu ligowego od prawie miesiąca. W ostatnich trzech meczach konarzewianie zdobyli tylko 1 punkt i zamiast znajdować się w ścisłej czołówce A-klasy, zajmują teraz piąte miejsce. Nikomu chyba nie trzeba mówić, że zespół z Konarzewa wpadł w kryzys, który bardzo negatywnie działa na nasz dorobek punktowy.

Jeżeli w sytuacji Orkanu mówimy o kryzysie, to Orzeł Rostarzewo może mówić o wielkim kryzysie. Zespół z Rostarzewa od początku rozgrywek wygrał tylko jeden mecz, dość nieoczekiwanie, z TS Gminy Kamieniec 1-0. Rostarzewianie mają tylko trzy punkty i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. W dwóch ostatnich pojedynkach stracili aż 10 goli (0-5 z LZS, 4-5 z Lipnem).

Wydaje się, że Orzeł Rostarzewo jest idealnym przeciwnikiem na przełamanie złej passy Orkanu Konarzewo. Konarzewianie zagrają na własnym boisku i to będzie jeden z ich największych atutów. Nie możemy jednak zapominać, że na tym samym obiekcie, pół roku temu walczący o awans do "okręgówki" Orkan przegrał z beniaminkiem z Rostarzewa 0-3. Niech to będzie przestroga dla pewnych siebie piłkarzy z Konarzewa. Na straty punktów w niedzielnym meczu nie możemy sobie pozwolić.

Mecz Orkanu z Orłem odbędzie się na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w niedzielę, o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej.

Także w niedzielę, na boisku w Konarzewie zagra Orkan II, który tym razem podejmować będzie Orkan Działyń. Początek spotkania o godz. 16.00.

 Powrót