Zapowiedź 25. kolejki

Orkan jest rozbity zeszłotygodniową dotkliwą porażką z Orłem Rostarzewo, ale musi walczyć dalej. Nawet jeśli szanse na awans praktycznie uciekły, dla poprawy dobrego samopoczucie trzeba zagrać dobry mecz z TS Gminy Kamieniec.

Orkan musi uporządkować zespół. Porażka z Orłem Rostarzewo podziałała jak zimny prysznic i pokazała nam nasze miejsce w szeregu. Awans do Klasy Okręgowej nawet jeśli by się zdarzył byłby przypadkowy i raczej niezasłużony, dlatego trzeba zacząć grać o realne cele, a takim jest zwycięstwo z TS Gminy Kamieniec, które ma bardzo dobrą rundę wiosenną. Zawodnicy z Kamieńca po jesieni byli raczej daleko czołówki i wydawało się, że nie będą już się liczyć w walce o A-klasowy prymat. Tymczasem pod koniec rozgrywek okazało się, że kamieńczanie mają jeszcze szanse na awans. TS Gminy Kamieniec to solidny zespół, który jest groźny szczególnie na swoim kameralnym boisku. W zeszłym sezonie przegraliśmy w Kamieńcu 3-5, a losy tego pojedynku zdecydowały się już po pięciu minutach, kiedy gospodarze prowadzili 2-0. Konarzewianie muszą wyjść na boisko skupieni, nie dając się zepchnąć do obrony od pierwszych minut.

W Kamieńcu Orkan wystąpi z nowym bramkarzem - Robertem Węglewskim. W ostatnich pięciu meczach straciliśmy aż 11 goli i to stanowczo za dużo - stąd ta zmiana. Życzymy naszemu bramkarzowi "zera z tyłu". Wierzymy, że nasi zawodnicy zapomną o zeszłotygodniowej katastrofie i wygrają mecz z TS Gminy Kamieniec. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, o godz. 15.00 na Stadionie Gminnym w Kamieńcu.

 Powrót