Zapowiedź 24. kolejki

W niedzielę Orkan gra z broniącym się przed spadkiem Orłem Rostarzewo. Konarzewianie ne mają wielkiego wyboru - muszą ten mecz wygrać, aby przedłużyć nadzieję na awans.

Liczą się cztery ekipy - Spójnia Strykowo, Orkan Konarzewo, TS Gminy Kamieniec i NKS Niepruszewo. Pomiędzy tymi drużynami rozstrzygną się losy awansu do Klasy Okręgowej. Spójnia jest w najlepszej sytuacji, ale jeszcze wiele może się stać i nikt nie może czuć się pewnie.

Dywagacje odnośnie awansu będą miały sens tylko wtedy jeśli Orkan wygra w niedzielę z Orłem Rostarzewo. Wbrew pozorom to nie będzie łatwe zadanie. Jesienią Orkan tylko zremisował w Rostarzewie 3-3, a kilka razy w tamtym meczu przegrywał. Orzeł broni się przed spadkiem i na pewno będzie chciał powalczyć w Konarzewie nawet o komplet punktów. Trzeba przyznać, że Orzeł mimo niskiej pozycji, w lidze w niektórych meczach gra całkiem niezły futbol. Piłkarze Orkanu nie mogą zlekceważyć rywali.

Orkan jest na fali. Konarzewianie wygrali ważne mecze m.in. z Niepruszewem, nie przegrali na trudnym terenie w Łomnicy i coraz głośniej mówi się o awansie, który jest blisko i jednocześnie daleko. Nie patrząc na innych my musimy jednak wygrywać i pokazywać innym ekipom, że Orkan jest silny i godny najwyższych lokat w A-klasie. W niedzielę konarzewianom powinno sprzyjać boisko. W tej rundzie Orkan wygrał wszystkie mecze rozgrywane w Konarzewie i niech to będzie dobry omen przed spotkaniem z Orłem. Bosiko to jednak nie wszystko i dużo bardziej istotne jest jak zaprezentują się piłkarze. Nasi zawodnicy poczuli już adrenalinę końcówki rozgrywek i mamy nadzieję że przełoży się to na waleczność i determinację. Liczymy, że naszemu bramkarzowi uda się zachować czyste konto, bo ostatnio tracimy zbyt wiele goli, a to nie wróży dobrze nie tylko przed konfrontacją z zespołem z Rostarzewa, ale również przed kolejnymi spotkaniami.

Na koniec, już tradycyjnie zapraszamy naszych kibiców na Stadion Gminny w Konarzewie, w niedzielę, o godz. 13.00, na mecz z beniaminkiem A-klasy - Orłem Rostarzewo.

 Powrót