Zwycięstwo było na wyciągnięcie

Piłkarze Orkanu Konarzewo pokazali bardzo dobrą grę na początku meczu w Łomnicy i dość szybko objęli prowadzenie 2-0. Niestety później indywidualne błędy zdecydowały, że spotkanie zakończyło się remisem.

Orkan zaczął mecz fantastycznie i zamknął piłkarzy Huraganu Łomnica na własnej połowie. Gospodarze bronili się momentami rozpaczliwie i tylko przez naszą nieskuteczność do 25 min. utrzymywał się wynik bezbramkowy. Wtedy do siatki trafił Bartosz Jabłocki, który tego dnia zadebiutował w wyjściowej jedenastce. Kilka minut później Orkan po raz drugi uniósł ręce w górę z radości. Mateusz Leśny dobrze strzelał z drugiej linii, a bezpańską piłkę dobił Krystian Śmiglak i było 2-0. Wydawało się, że już nic złego nas nie spotka, tym czasem tuż przed przerwą gospodarze zdobyli kontaktową bramkę, która dała im nadzieję na drugą część meczu.

Po przerwie konarzewianie nie radzili już sobie tak dobrze jak w pierwszych 45 min. Huragan dążył do wyrównania i w 65 min. udało mu się tego dokonać. Błąd popełnił nasz bramkarz i było 2-2. Do końca pojedynku Orkanowi bardzo zależało na zwycięstwie, ale niestety wynik nie uległ już zmianie. Szkoda, że nie udało się wygrać w Łomnicy, bo wykorzystalibyśmy remis Spójni Strykowo z Sokołem Duszniki, a tak gramy dalej swoje i liczymy na korzystne wyniki innych meczów.

 

Boisko wiejskie w Łomnicy, 23 maja 2010 r., godz. 15.00

Huragan Łomnica - Orkan Konarzewo 2-2 (1-2)

0-1   Jabłocki Bartosz (25 min.)

0-2   Śmiglak Krystian (31 min.)

1-2   bramka dla Huraganu (42 min.)

2-2   bramka dla Huraganu (65 min.)

 

Żółte kartki:   Różewski Andrzej   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Bramkarz:   Ludwiczak Łukasz

Obrońcy:   Martyniak Tomasz, Bartkowiak Piotr, Zimowski Szymon, Leśny Mateusz

Pomocnicy:   Jabłoński Adam, Targowski Damian, Woytyniak Damian (80 min. - Przymusiak Maciej)

Napastnicy:   Jabłocki Bartosz (76 min. - Ciesielski Damian), Śmiglak Krystian, Babijów Przemysław

Rezerwowi:

Klemens Marek, Różewski Andrzej.

 

 Powrót