Przegrali po dobrym meczu

Orlicy Orkanu zagrali dobry mecz i mimo iż zdominowali Promień Opalenica przegrali 0-2. Jeśli tylko nasi orlicy dopracują wykańczanie akcji, odniosą jeszcze wiele zwycięstw.

Po dobrym meczu nasi orlicy musieli uznać wyższość drużyny Promienia Opalenica. Mecz wyrównany z inicjatywą po naszej stronie. Niestety mankamentem okazała się skuteczność pod bramką rywala co efekcie przyniosło porażkę. W pierwszej połowie były co najmniej pięć sytuacji po których mógł paść gol, lecz dwukrotnie Bartek, Daniel Mankiewicz, Łukasz i Dawid Kołodziej nie oddali na tyle precyzyjnych strzałów by zaskoczyć bramkarza gości. Należy jednocześnie zauważyć, że bramkarz drużyny opalenickiej był niezwykle skuteczny w swoich interwencjach. W 17 min. po jednej z nielicznych kontr straciliśmy bramkę, gdzie niefrasobliwością wykazali się nasi obrońcy, pozostawiając zawodnika gości bez opieki przed naszą bramką. W drugiej połowie już na początku straciliśmy drugiego gola i mimo licznych sytuacji zabrakło naszym zawodnikom zimnej krwi w wykańczaniu akcji.

Mimo porażki należy ten mecz ocenić pozytywnie. Należy pochwalić wszystkich zawodników za postawę, walkę i zaangażowanie w meczu. Oby w kolejnych meczach już rundy rewanżowej było lepiej, co wiąże się z dużą ilością pracy jaką chłopacy muszą włożyć w zajęcia na treningach.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 8 maja 2010 r., godz. 12.00

Orkan Konarzewo - Promień Opalenica 0-2 (0-1)

0-1   bramka dla Promienia (17 min.)

0-2   bramka dla Promienia (28 min.)

 

Zagrali:

Dawid Niedziela (bramkarz), Adrian Moskalik, Daniel Niedziela, Dawid Dąbrówka, Łukasz Szałek, Daniel Mankiewicz, Dawid Kołodziej, Bartek Soroczyński, Paweł Michalski, Kuba Kośmicki, Gabriel Rebelski, Tymoteusz Markiewicz, Filip Połczyński, Filip Rożewski, Patryk Królik, Adrian Pieprzyk.

 

Zdjęcia wkrótce ...

 

 Powrót