Mało przekonujące zwycięstwo

Orkan, drugi raz z rzędu, nie zachwycił, ale nieznacznie wygrał i zdobył kolejne cenne punkty do ligowej tabeli. Konarzewianie pokonali LSS Gminy Grodzisk Wielkopolski 1-0.

Już w pierwszej połowie okazało się że to będzie wyrównany mecz. Żadnej z drużyn nie udało się zdominować gry i poniekąd dlatego nie oglądaliśmy goli. Najlepszą sytuację stworzyli sobie piłkarze z Grodziska Wielkopolskiego, którzy w 25 min. trafili w poprzeczkę. Orkan też miał kilka okazji, ale był nieskuteczny.

Początek drugiej połowy zdominowali goście, którzy stwarzali spore zagrożenie dla bramki Orkanu, szczególnie po stałych fragmentach gry. Wiele było rzutów rożnych i wolnych, na szczęście skończyło się na strachu. Obrońcy gospodarzy grali momentami bardzo niepewnie i mogło się to przynieść przykre konsekwencje. Konarzewianie opanowali sytaucję na boisku dopiero po upływie kwadransa drugiej połowy. W 66 min. piłkę w pole karne zawodników z Gminy Grodzisk Wielkop. wrzucał Przemysław Babijów. Przed bramką utworzyło się gigantyczne zamieszanie i piłka trafiła do stojącego na szesnastym metrze Damiana Woytyniaka, który silnym strzałem zdobył gola na wagę zwycięstwa. Potem wynik mógł jeszcze podwyższyć Marek Bartkowiak, ale jego strzał z ostrego kąta obronił bramkarz przyjezdnych. Także LSS Gminy miał swoje szanse na uzyskanie remisu, ale wynik nie uległ już zmianie.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 28 kwietnia 2010 r., godz. 18.00

Orkan Konarzewo - LSS Gminy Grodzisk W. 1-0 (0-0)

1-0   Woytyniak Damian (66 min.)

 

Żółte kartki:   Zimowski Szymon, Bartkowiak Marek   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Bramkarz:   Paplaczyk Jacek

Obrońcy:   Martyniak Tomasz, Węglewski Robert, Leśny Mateusz, Zimowski Szymon

Pomocnicy:   Babijów Przemysław (83 min. - Jabłoński Adam), Bartkowiak Piotr, Różewski Andrzej (65 min. - Targowski Damian), Woytyniak Damian

Napastnicy:   Bartkowiak Marek (88 min. - Jabłocki Bartosz), Śmiglak Krystian (90+1 min. - Klemens Marek)

Rezerwowi:

Ludwiczak Łukasz (bramkarz), Szajkowski Mateusz.

 

 Powrót