Zapowiedź zaległej 17. kolejki

Orkan nadrabia zaległości i już w środę na boisku w Konarzewie podejmować będzie LSS Gminy Grodzisk Wielkopolski i musi to spotkanie wygrać wiedząc, że w weekend pauzuje i punktów nie zdobędzie.

Konarzewianie przystępują do meczu w roli umiarkowanego faworyta. Z jednej strony na korzyść Orkanu przemawia boisko i ostatnie wyniki, ale trzeba też pamiętać, że gra konarzewskiego klubu jeszcze w wielu elementach wymaga poprawy oraz że pierwszy mecz, który odbył się jesienią w Ptaszkowie, wygrał zespół LSS Gminy 2-1.

Orkan nie zagra w długi weekend majowy i musi wykorzystać szansę na usytuowanie się z bezpieczną przewagą nad grupą pościgową (TS Gminy Kamieniec, Sokół Duszniki). Jedyną drogą do tego celu jest zdobycie kompletu punktów w spotkaniu z piłkarzami z Grodziska Wielkopolskiego. Wierzymy, że zawodnicy Orkanu spełnią pokładane w nich nadzieje. Mamy również nadzieję, iż nie powtórzy się historia z pierwszej minuty meczu z Koroną Bukowiec, gdy krótko po gwizdku straciliśmy gola. Zespół walczący o prymat w A-klasie nie może sobie pozwolić na przespane początki.

Zapraszamy do kibicowania zawodnikom Orkanu Konarzewo w środę, o godz. 18.00, na Stadionie Gminnym w Konarzewie.

 Powrót