Zapowiedź 19. kolejki

Po długim okresie przerwy piłkarze Orkanu wracają na boisko. W niedzielę seniorzy zagrają z Koroną Bukowiec, a dzień wcześniej juniorzy zmierzą się z NKS Niepruszewo.

Seniorzy Orkanu wciąż są w czołówce A-klasowej tabeli i nie zmieniła tego nawet ostatnia przegrana z Sokołem Duszniki. Niestety dystans, który dzielił zespół z Konarzewa od piłkarzy z Dusznik i TS Gminy Kamieniec znacznie się zmniejszył, a strata do NKS Niepruszewo i Spójni Strykowo powiększyła się. Nadal jednak Orkan wymieniany jest jako faworyt do czołowych miejsc w lidze i chcemy, aby to się nie zmieniło. W niedzielę, na naszej drodze staje Korona Bukowiec, klub który zajmuje spokojne miejsce w środku tabeli. Ambicje piłkarzy Korony z pewnością są dużo większe, bo klub z Bukowca jeszcze nie dawno grał w Klasie Okręgowej. Zawodnicy z Bukowca do Konarzewa przyjadą z nadziejami na korzystny rezultat i głęboko wierzymy, że swoich marzeń nie uda im się spełnić. Jesienią Orkan zagrał w Bukowcu chyba najlepszy mecz zeszłej rundy i ograł Koronę 4-2, oby tym razem było podobnie.

Liczymy, że konarzewianie zagrają tak jak choćby w pierwszym meczu rundy wiosennej ze Spójnią Strykowo. Wtedy po dobrej grze nasi piłkarze wygrali 2-0, później przyszło wymęczone zwycięstwo z Tęczą Skrzynki 3-1 i przegrany mecz w Dusznikach. Za pierwszą połowę spotkania z Sokołem możemy się wstydzić, ale drugie 45 min. było całkiem dobre w naszym wykoananiu i wielka szkoda, że nie wystarczyło to choćby do remisu. Oby w niedzielę Orkan pokazał ambicję i wolę walki i zdobył komplet punktów. Mecz z Koroną Bukowiec na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w niedzielę, o godz. 13.00.

Przerwa w rozgrywkach dla juniorów oznaczała przesunięcie całego cyklu przygotowań. W sobotę młodzi piłkarze Orkanu zagrają dopiero pierwszy mecz na wiosnę, a ich przeciwnikiem będzie ostatni w tabeli NKS Niepruszewo. Jesienią Orkan, który jest liderem A-klasy JM, miał spore problemy z piłkarzami Niepruszewa i po emocjonujących zawodach wygrał 4-3. Liczymy, że w sobotnim meczu o zwycięstwo będzie dużo łatwiej. Inauguracja rozgrywek juniorów młodszych na boisku w Konarzewie, w sobotę, o godz. 15.00.

 Powrót