Piłkarska lekcja w Rakoniewicach

Orlicy Orkanu Konarzewo dostali pierwszą poważną lekcję futbolu w rozgrywkach ligowych i przegrali z lepiej ogranym zespołem Sokoła Rakoniewice 4-9.

Mecz w Rakoniewicach z miejscowym Sokołem niestety nie wyszedł najlepiej naszym młodym zawodnikom. Od samego początku meczu nasi piłkarze wyraźnie odstawali lepiej ogranym i roślejszym zawodnikom gospodarzy. Pierwsze 10 minut tego meczu było katastrofalne w wykonaniu młodych piłkarzy, gdzie stracili 4 bramki. Trudno podnieść się po takim ciosie. Jednak do przerwy po strzelonych bramkach przez  Daniela i Bartka, schodzili z nadzieją, że w drugiej połowie będzie lepiej.

W drugiej odsłonie meczu znowu okazało się, że ogranie i doświadczenie leży po stronie gospodarzy. Stracone kolejne gole potwierdzały to co działo się na boisku. Udało się zdobyć jednak dwie bramki znowu Bartka i Daniela ale to wszystko co było stać w tym dniu naszych orlików.

Należy szybko zapomnieć o tym meczu. Czekają ich kolejne spotkania, gdzie cztery najbliższe zagramy na naszym terenie. Należy przypomnieć, że zawodnicy Ci jeszcze dużo muszą się uczyć a przede wszystkim bawić się grą. Najlepszym tego sprawdzianem jest rywalizacja z takimi właśnie zespołami jak Sokół Rakoniewice.

Zagrali:

Dawid Niedziela (bramkarz), Adrian Moskalik, Dawid Dąbrówka, Łukasz Szałek, Daniel Niedziela, Paweł Michalski, Bartosz Sroczyński, Kuba Kośmicki, Adrian Pieprzyk, Gabriel Rebelski, Filip Połczyński.