Zapowiedź 21. kolejki

Bardzo ciężki mecz czeka piłkarzy Orkanu Konarzewo w najbliższą niedzielę. Konarzewianie jadą do Wronczyna na mecz z tamtejszym Ludowym Zespołem Sportowym, który niejednemu, potencjalnie mocniejszemu, rywalowi jest zdolny wyrwać punkty.

Tydzień temu piłkarze Orkanu, z powodu przymusowej pauzy w rozgrywkach, nie zagrali i stracili kontakt punktowy z uciekającymi NKS Niepruszewo i Spójnią Strykowo. Strata do prowadzącej dwójki powiększyła się do pięciu punktów i to pokazuje nam, że o awans będzie bardzo trudno. W niedzielę czeka nas ważny mecz. Jedziemy na boisko LZS Wronczyn i naszym zadaniem jest zdobyć komplet punktów. Jesienią, w Konarzewie Orkan wygrał 4-0, ale to wcale nie zapowiada łatwej przeprawy w ten weekend. Zeszłego sezonu konarzewianie boleśnie przekonali się jak trudno gra się na boisku w pod stępszewskiej miejscowości - LZS wygrał pewnie 4-1 i napsuł nam sporo krwi, ucinając nasze marzenia o miejscu barażowym. Teraz nie możemy sobie pozwolić na błędy jakie popełniliśmy w tamtym spotkaniu.

Recepta na ogranie LZS Wronczyn nie powinna być skomplikowana. Do meczu trzeba przystąpić zmotywowowanym i nie zlekceważyć rywala, co czasami zdarza się zawodnikom z Konarzewa. Jeśli zagralibyśmy tak, jak w pierwszym meczu tej rundy, w Strykowie - o wynik powinniśmy być spokojni, ale Orkan to wielka niewiadoma, a ostatnie mecze nie były najlepsze w jego wykonaniu, mimo że były zwycięskie (2-1 z Koroną i 1-0 z LSS Gminy). Oby teraz satysfakcjonujący wynik poszedł w parze z dobrą grą.

Mecz na Stadionie Gminnym we Wronczynie, w niedzielę, o godz. 14.00.

 Powrót