Wywalczyli remis z liderem

Orlicy Orkanu Konarzewo zagrali bardzo dobry mecz i oklaskiwani przez bardzo wielu kibiców, zremisowali z liderem rozgrywek - Lipnem Stęszew 2-2.

Orlicy do pierwszego meczu w Konarzewie przystąpili bardzo zmotywowani. Wszyscy przecież chcieli przed własną publicznością dobrze się zaprezentować. Wyzwanie bardzo duże bo do Konarzewa przyjechał lider ze Stęszewa. Tamtejsza drużyna funkcjonuje od co najmniej dwóch lat i odnosi sukcesy nie tylko w lidze (mecze bez straty punktu) ale i w sezonie przygotowawczym w licznych turniejach halowych.

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków gości ale z upływem czasu nasi mali zawodnicy uwierzyli, że nie taki diabeł straszny i wyprowadzili kontre, która przyniosła bramke. Po akcji Bartka i Daniel ten drugi zdobył gola. W 12 min. z kolei pięknym uderzeniem zza pola karnego lewą nogą popisał się zawodnik Lipna i był remis. Jedak nie na długo bo 3 min. póżniej było już 2-1 bo kolejną świetną akcje wykończył Daniel. Do przerwy więć prowadziliśmy.

W drugiej połowie długo utrzymywał się wynik korzystny dla naszego zespołu, aż do 38 min. meczu gdzie w zamieszaniu podbramkowym straciliśmy bramkę. Wynik remisowy wydaje się sprawiedliwy. Obie drużyny miały okazje do zmiany wyniku. Nie udało się to naszym zawodnikom w licznych kontrach, gdzie stał przed nimi tylko bramkarz, i zawodnikom gości gdzie dwukrotnie trafili w poprzeczkę.

Cieszą pierwsze punkty zdobyte z liderem. Wydaje się to być dobrym prognostykiem przed kolejnymi spotkaniami, gdzie również wszyscy postarają zaprezentować się niezgorzej jak z Lipnem.

Wszystkim kibicom dziękujemy za gorący doping i zapraszamy na kolejne mecze.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 5 maja 2010 r., godz. 17.00

Orkan Konarzewo - Lipno Stęszew 2-2 (2-1)

1-0   Mankiewicz Daniel (8 min.)

1-1   bramka dla Lipna (12 min.)

2-1   Mankiewicz Daniel (15 min.)

2-2   bramka dla Lipna (35 min.)

 

Zagrali:

Dawid Niedziela (bramkarz), Adrian Moskalik, Daniel Niedziela, Dawid Kołodziej, Łukasz Szałek, Daniel Mankiewicz, Dawid Dąbrówka, Bartosz Soroczyński, Kuba Kośmicki, Paweł Michalski, Gabriel Rebelski, Filip Połczyński, Filip Rożewski, Patryk Królik, Adrian Pieprzyk, Tymoteusz Markiewicz.

 

Relacja trenera Roberta Adamczaka.

 Powrót