Zapowiedź 16. kolejki

Wielkanoc się zbliża, ale piłkarze seniorów Orkanu nie mogą jeszcze myśleć o świętach. W Wielką Sobotę grają bardzo ważny mecz z Sokołem Duszniki.

Można powiedzieć, że to mecz na szczycie A-klasy. Orkan zajmuje miejsce trzecie, a Sokół jest czwarty. Początek rozgrywek był dla Sokoła bardzo zły. Drużyna z Dusznik przegrała oba mecze i straciła kontakt z czołówką. Aby nie stracić szans na awans "sokoły" muszą wygrać u siebie z Orkanem Konarzewo.

Orkan Konarzewo w dwóch wiosennych meczach zdobył komplet punktów i jedzie do Dusznik z nadziejami na kolejne trzy punkty. Nie będzie to łatwa sztuka. Pół roku temu Sokół też był w dołku, a mimo to Orkan zdołał zaledwie zremisować 1-1. Teraz też nie wolno stawiać Orkanu w roli faworyta. Każdy "dołek" ma swój koniec i każda drużyna potrzebuje tylko jednego dobrego meczu, żeby odbić się od dna. My wierzymy, że konarzewianie zaprezentują na tyle dobrą grę, że nawet dobrze grający Sokół nie poradzi sobie z Orkanem. W Strykowie zagraliśmy naprawdę dobry mecz i gdyby udało się powtórzyć nasze zaangażowanie z tamtego spotkania, powtórka wyniku jest również prawdopodobna, a każda kolejna wygrana przybliża nas do Klasy Okręgowej.

Mecz Sokoła Duszniki z Orkanem Konarzewo odbędzie się w Wielką Sobotę, o godz. 14.00, na Stadionie Gminnym w Dusznikach. Przed tym świętami, życzmy piłkarzom Orkanu zwycięstwa.

 Powrót