Orlicy - informacje o nowym zespole

Od pół roku przy klubie Orkan Konarzewo działa zespół orlików - chłopców z rocznika 1999 i 2000, którzy do tej pory nie grali w rozgrywkach ligowych, ale od nowej rundy ma się to zmienić.

11 stycznia ruszyły profesjonalne treningi dla orlików prowadzone przez trenera Roberta Adamczaka, który wcześniej prowadził zespół juniorów młodszych, zajmując z nimi wysokie miejsca w A-klasie JM.

Na pierwszych treningach zjawiło się około dwudziestu chłopaków z roczników 1999 i 2000 mieszkających w Konarzewie i okolicznych miejscowościach (Dopiewo, Skrzynki), którzy chcieli bawić się i uczyć się grać w piłkę nożną. Z tej grupy wykrystalizowało się kilkunastu młodych piłkarzy, którzy "połknęli bakcyla" uprwiania tej dyscypliny i stworzyli zespół, który reprezentował K.S. Orkan na kilku turniejach halowych m.in. w Dopiewie, Komornikach, Kicinie i Suchym Lesie. Duże zainteresowanie nowym zespołem i wyraźne zaangażowanie młodych zawodników skłoniły zarząd klubu do podjęcia decyzji o zgłoszeniu drużyny do rozgrywek WZPN od przyszłej rundy (rundy wiosennej sezonu 2009/10).

 

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich rodziców chłopców grających w tym roczniku na zebranie organizacyjne z zarządem K.S. Orkan Konarzewo i trenerem Robertem Adamczakiem, które odbędzie się

w poniedziałek, 29 marca o godz. 20.00,

w Świetlicy "Stanica", przy ulicy Kościelnej w Konarzewie.

 

Informujemy również, że nadal trwa nabór do nowo powstającego zespołu. Zapraszamy wszystkich chłopców rocznika 1999 i 2000 do aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. Treningi odbywają się na Stadionie Gminnym w Konarzewie.

Dodatkowe informacje udzielane są u trenera Roberta Adamczaka (tel. 693 628 252) i u sekretarz K.S. Orkan Konarzewo - Lidii Łopatki (tel. 603 409 647)

 

                                                          Na podstawie informacji trenera Roberta Adamczaka

 Powrót