Walczyli ambitnie ale przegrali

Juniorzy Orkanu Konarzewo ambitnie walczyli z Wielkopolską Komorniki, ale nie ustrzegli się błędów i przegrali w sparingu 3-4. Za dwa tygodnie ruszają rozgrywki A-klasy JM z udziałem naszych zawodników.

Początek meczu należał do piłkarzy Wielkopolski Komorniki. Komorniczanie osiągnęli niewielką przewagę i udokumentowali to dwoma golami. Przykre jest to, że obie sytuacje były niepozorne i tylko indywidualne błędy naszych piłakrzy sprawiły, że nagle przegrywaliśmy 0-2. Na szczęście tuż przed zakończeniem pierwszej połowy do siatki rywali trafił Damian Ciesielski.

Po przerwie znów lepiej prezentowała się Wielkopolska i podwyższyła prowadzenie na 3-1. Konarzewianie odpowiedzieli błyskawicznie. Damian Ciesielski wykorzystał zamieszanie pod komornicką bramką. Po tym golu do głosu doszli piłkarze z Konarzewa. Orkan starał się jak mógł, ale wyraźnie brakowało skuteczności. Po szybkiej kontrze komorniczanie zdobyli kolejną bramkę, ale znów trafną ripostę wystosował Damian Ciesielski i zmniejszył rozmiary porażki.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 13 marca 2010 r., godz. 13.00

Orkan Konarzewo - Wielkopolska Komorniki 3-4 (1-2)

0-1, 0-2   bramki dla Wielkopolski (14, 26 min.)

1-2   Ciesielski Damian (36 min.)

1-3   bramka dla Wielkopolski (49 min.)

2-3   Ciesielski Damian (68 min.)

2-4   bramka dla Wielkopolski (76 min.)

3-4   Ciesielski Damian (78 min.)

 Powrót