Konarzewianie wicemistrzami w Komornikach

29 stycznia w hali sportowej GOSiR w Komornikach odbył się turniej piłkarski z okazji zakończenia ferii ziomowych. Reprezentacja Konarzewa do końca walczyła o najwyższe lokaty i ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Konarzewianie nie mieli łatwych rywali - już w pierwszym spotkaniu zagrali z reprezentacją Komornik co skończyło się porażką 1-2, ale później było już zdecydowanie lepiej. W kolejnym meczu zawodnicy z Konarzewa nie dali szans faworyzowanemu Luboniowi i zwyciężyli 3-1. Mecze z Niepruszewem i Plewiskami to koncert ofensywnej gry naszych piłkarzy. Kolejne wygrane 8-1 i 6-0 śmiało można nazwać rozgromieniem rywali. Ostatnie spotkanie decydowało o zajęciu drugiego miejsca. Konarzewianie zagrali z rezerwami Komornik. To był najbardziej emocjonujący mecz tego turnieju. Nasi zawodnicy wygrali 4-3, a bramkę na wagę cennego zwycięstwa zdobył w ostatnich sekundach nasz bramkarz - Krystian Paplaczyk, który wykopem przez całe boisko zaskoczył komorniczan.

Piłkarze z Konarzewa rozegrali bardzo dobre zawody. Niejako potwierdzeniem tego jest tytuł najlepszego strzelca dla Krystiana Śmiglaka (7 goli) i przyznane przez organizatorów wyróżnienie specjalne dla Krystiana Paplaczyka. Warto również wspomnieć że reprezentacja Konarzewa strzeliła w turnieju 22 gole i jest to najwięcej ze wszystkich ekip biorących udział w zawodach.

 Powrót