Orkanowcy na turnieju trzyosobowego futsalu

W zimowej przerwie w treningach piłkarze Orkanu szukają różnych form gry w piłkę nożną. Piłkarze drużyny seniorów: Mateusz Leśny i Maciej Przymusiak wraz z Jackiem Kubalikiem zagrają w turnieju futsalu trzyosobowego na hali GOSiR w Komornikach.

30 grudnia na hali sportowej GOSiR w Komornikach odbędzie się ogólnowielkopolski turniej futsalu trzyosobowego. Do turnieju zgłosili się nasi piłkarze Mateusz Leśny i Maciej Przymusiak z Konarzewa oraz Jacek Kubalik z Dopiewa. Wspólnie stworzyli drużynę o dzwięcznej nazwie FC Pomarańcza.

Start turnieju zaplanowano na godzinę 9.00. Zawodnicy grać będą na boisku o wymiarach 9x18 metrów, przy czym bramki mieć będą tylko 1x2 metry. W razie remisu dojdzie do tzw. holenderskiej dobrywki (do momentu strzelenia zwycięskiej bramki boisko co minutę opuszczać będzie po jednym zawodniku każdej z drużyn, aż do sytuacji kiedy na placu gry zostaje dwóch graczy i oni walczyć będą do skutku). Żadna z drużyn nie odpadnie w trakcie trwania turnieju (może tylko odpaść z walki o najwyższe lokaty). Zostaną rozegrane bezpośrednie mecze o każde miejsce w turnieju.

Losowanie grup odbędzie się 29 grudnia w Komornikach.

 Powrót