Pojesienne spotkanie świąteczne

W świątecznym klimacie na sali sportowej w Konarzewie odbyło się spotkanie piłkarzy seniorów i juniorów podsumowujące rundę jesienną.

Już o godzinie 15. rozpoczęło się spotkanie juniorów Orkanu Konarzewo, którzy mają sporo powodów do zadowolenia po minionej rundzie. Trener Marcin Kaczmarek mógł pochwalić swoich piłkarzy za zaanagażowanie, które przełożyło się na pierwsze miejsce klubu z Konarzewa na półmetku rozgrywek. Zadowolenia z sukcesu młodych zawodników nie krył również prezes zarządu Orkanu - Henryk Kapciński. Dla szczególnie wyróżniających piłkarzy przygotowano specjalne nagrody.

Po juniorach, o godzinie 17. spotkali się seniorzy. Spotkanie rozpoczęło się od krótkich przemówień prezesa, sekretarz klubu i oczywiście trenera, który w swojej wypowiedzi nakreślił plan przygotowań do kolejnej rundy oraz podsumował rundę jesienną, którą mimo słabego początku możemy uznać za umiarkowanie udaną. Trenera Piotra Bartkowiaka szczególnie cieszy coraz większa frekwencja na treningach oraz zaangażowanie młodzieżowych piłkarzy, którzy już teraz dobrze radzą sobie w zespole seniorów. Powodem do zmartwienia są natomiast kontuzje, które prześladowały Orkan od sierpnia. Wszystko to sprawiło, że w zespole jesienią grało aż 25 zawodników, z czego 9 poniżej 19. roku życia. Oczywiście nie zabrakło również życzeń świątecznych i noworocznych. Po przemówieniach zgromadzeni mieli przygotowany skromny poczęstunek.

Przygotowano również specjalne dyplomy, dla ludzi, którzy szczególnie przysłużyli się rozwojowi konarzewskiej piłki nożnej. Otrzymali je: Andrzej Różewski, Przemysław Babijów, Tomasz Bartkowiak, Robert Adamczak, Marian Bartkowiak, Dariusz Kurowski i Marek Klemens.

Specjalne nagrody od Przemysława Babijówa otrzymali młodzi zawodnicy, którzy w tym roku zadebiutowali w seniorskim Orkanie.

 

 Powrót