Z beniaminkiem na remis

Spodziewaliśmy się trudnej przeprawy i nie myliliśmy się. Orzeł Rostarzewo wysoko postawił poprzeczkę Orkanowi Konarzewo i w wyrównanym meczu padł remis 3-3.

Orkan rozpoczął mecz bardzo dobrze i szybko objął prowadzenie. Już w 7 min. do siatki gospodarzy trafił Przemysław Babijów. Później jednak Orzeł rozkręcał się z miuty na minutę. W 19 min. był remis, a 20 minut później rostarzewianie wyszli na prowadzenie. Po przerwie Orkan mocniej zaatakował, a "wejście smoka" zaliczył Jakub Kawończyk. Dwie minuty na boisku i gol, który dawał nam remis, ale tylko na kilkanaście sekund. Rozkojarzonych obrońców Orkanu zaskoczyli napastnicy Orła i znów wyszli na prowadzenie. Konarzewianie grali ambitnie do końca i w 76 min. Marek Bartkowiak strzelił na 3-3. Do końca obie ekipy miały jeszcze swoje szanse, ale nie potrafiły ich wykorzystać. Rostarzewianie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i dziwi nas ich niska pozycja w tabeli.

 

Stadion Gminny w Rostarzewie, 8 listopada 2009 r., godz. 13.00

Orzeł Rostarzewo - Orkan Konarzewo 3-3 (2-1)

0-1   Babijów Przemysław (7 min.)

1-1   bramka dla Orła (19 min.)

2-1   bramka dla Orła (40 min.)

2-2   Kawończyk Jakub (52 min.)

3-2   bramka dla Orła (53 min.)

3-3   Bartkowiak Marek (76 min.)

 

Żółte kartki:   Klonowski Rafał   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:  

Bramkarz:   Paplaczyk Jacek

Obrońcy:   Martyniak Tomasz, Węglewski Robert, Karaszewski Artur (61 min. - Rybarczyk Wojciech), Leśny Mateusz

Pomocnicy:   Bartkowiak Piotr, Budziński Jakub (90 min. - Przymusiak Maciej), Różewski Andrzej (50 min. - Kawończyk Jakub), Woytyniak Damian (75 min. - Klonowski Rafał)

Napastnicy:   Babijów Przemysław, Bartkowiak Marek

Rezerwowi:

Ludwiczak Łukasz (bramkarz), Szajkowski Mateusz.

 Powrót