Zapowiedź 9. kolejki

Seniorzy Orkanu wreszcie złapali wiatr w żagle. Dwa poprzednie mecze to zwycięstwa i liczymy, że już w ten weekend będzie trzecie - w Michorzewie. Tymczasem juniorzy postarają się o wygraną nad TS Gminy Kamieniec.

Orkan gra ostatnio całkiem dobrze i wreszcie poprawiła się skuteczność. Nic dziwnego, że ostatnie dwa mecze skończyły się naszymi przekonującymi zwycięstwami. Awansowaliśmy do czołówki tabeli, ale żeby to miejsce utrzymać nie można głupio tracić punktów.

W niedzielę zmierzymy się z Huraganem Michorzewo - klubem, któremu na razie nie zbyt dobrze powodzi się w tym sezonie A-klasy. Michorzewianie są dopiero na 12. pozycji, ale w naszej wyrównanej lidze to jeszcze niczego nie przesądza. Na szarym końcu tabeli nikt jednak nie chce być, dlatego Huragan z pewnością zmobilizuje się na mecz z Orkanem Konarzewo. Czeka nas nie łatwe zadanie. W zeszłym sezonie w Michorzewie dostaliśmy lanie i przegraliśmy 2-4. Teraz jedziemy do Michorzewa z nadziejami na lepszy rezultat. Jeśli tylko zagramy równie konsekwentnie jak w Bukowcu i wykorzystamy sytuacje, które sobie stworzymy, nie mamy się czego obawiać. Piłkarsko i potencjalnie jesteśmy lepszym zespołem, ale trudno mówić abyśmy byli faworytami niedzielnego pojedynku. W naszej A-klasie faworytów nie ma i trzeba się do tego przyzwyczaić. Huragan też ma swoje atuty i z pewnością zechce je wykorzystać.

Mecz Huraganu Michorzewo z Orkanem Konarzewo zaplanowany jest na niedzielę, godz. 14.00, na stadionie w Michorzewie.

Juniorzy ostatnio stracili pozycję lidera. Nic w tym dziwnego skoro zaliczyli fatalny mecz przeciwko LZS Wronczyn (2-2 w kiepskim stylu). Po tym spotkaniu nastroje w zespole bardzo się popsuły i liczymy, że sportowa złość pchnie naszych młodych piłkarzy do zwycięstwa nad TS Gminy Kamieniec - absolutnym beniaminkiem A-klasy JM. Mecz na Stadionie Gminnym w Kamieńcu, w sobotę, o godz. 11.00.

 Powrót