Zarazili się nieskutecznością

Juniorzy Orkanu zagrali chyba najgorszy mecz w tej rundzie, a Damian Ciesielski zaraził się przypadłością seniorów - nieskutecznością. Remis 2-2 z grającym w dziesiątkę LZS Wronczyn nie może cieszyć.

Jak przystało na liderów swojej klasy rozgrywkowej, konarzewianie szybko objęli prowadzenie. Do siatki trafił Jakub Czyż. Później jednak coś popsuło się w szeregach Orkanu. W 30 min. wychodzącego na czystą pozycję Damiana Ciesielskiego powalił obrońca z Wronczyna za co z czerwoną kartką opuścił boisko. Konarzewianie zamiast wykorzystać osłabienie rywali dali sobie strzelić bramkę. Fatalny błąd popełnił nasz bramkarz i było 1-1. Do końca pierwszej połowy mogliśmy jeszcze raz wyjść na prowadzenie, ale zawodziła skuteczność.

Tuż po przerwie strzeliliśmy bramkę. W zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Damian Ciesielski i trafił do bramki. Później ten sam zawodnik miał kilka wyborowych okazji do podwyższenia wyniku (w tym sam na sam), ale nie potrafił się wstrzelić. Koniec meczu się zbliżał, a Orkan grał coraz bardziej statycznie. W obronie działy się co najmniej dziwne rzeczy i dwa razy w sytuacji sam na sam interweniować musiał Patryk Kurowski. W trzeciej jednak już nie miał szans. Szybki napastnik gości wyrównał płaskim strzałem stan zawodów. Ostatnie minuty znów należały do Orkanu, ale to było zbyt późno żeby coś zmienić.

Stadion Gminny w Konarzewie, 10 października 2009 r., godz. 15.00

Orkan Konarzewo - LZS Wronczyn 2-2 (1-1)

1-0 Czyż Jakub (18 min.)

1-1 bramka dla LZS (32 min.)

2-1 Ciesielski Damian (43 min.)

2-2 bramka dla LZS (72 min.)

Żółte kartki: --- Czerwone kartki: zawodnik LZS za faul (30 min.)

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz), Kaczmarek Arkadiusz, Kurowski Adrian, Mańczak Patryk, Jazgar Andrzej, Witkowski Maciej, Lehmann Łukasz, Czyż Jakub (71 min. - Karaszewski Patryk), Ciesielski Damian, Ciesielski Emilian.

Rezerwowi:

Nowak Filip (bramkarz), Kleszcz Maciej, Giezek Marek, Moskalik Dominik.

 Powrót