Lubią emocje i wygrywają

Juniorzy Orkanu Konarzewo po raz kolejny pokazali charakter. Do końca wytrzymali trudy meczu i pokonali w wyjazdowym spotkaniu NKS Niepruszewo 4-3.

Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla piłkarzy z Konarzewa. Już po 10 min. było 2-0 dla gospodarzy. Juniorzy jednak nigdy się niepoddają i ambitnie ruszyli do nadrabiania strat. Niewiele jednak udało się ugrać. Dopiero pod koniec pierwszej odsłony instynkt strzelecki obudził się w Damianie Ciesielskim. Nasz napastnik strzelił dwa gole i doprowadził do remisu. Chwilę później Andrzej Jazgar wyprowadził nas na prowadzenie, niestety nie na długo. Tuż przed przerwą piłkarze z Niepruszewa wyrównali i po tej wymianie ciosów pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-3.

W drugiej odsłonie to konarzewianie przeważali, ale udokumentowali to dopiero w 62 min. Znów do siatki trafił Damian Ciesielski. Do końca spotkania zawodnicy obu ekip mogli jeszcze zmienić wynik, ale brakowało skuteczności i determinacji. Młodzi zawodnicy z Konarzewa zainkasowali trzy punkty dzięki walce i ambicji.

Stadion Gminny w Niepruszewie, 26 września 2009 r., godz. 11.00

NKS Niepruszewo - Orkan Konarzewo 3-4 (3-3)

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz), Kaczmarek Arkadiusz, Mańczak Patryk, Lehmann Łukasz, Czyż Jakub, Jazgar Andrzej, Karaszewski Patryk (75 min. - Kleszcz Maciej), Witkowski Maciej, Kubiak Jakub, Ciesielski Damian, Ciesielski Emilian.