Remis liderów

Spodziewaliśmy się więcej po meczu juniorów młodszych Orkanu. Niestety młodzi piłkarze z Konarzewa tylko zremisowali na własnym boisku z Pogonią Lwówek Wielkopolski 1-1.

Od początku to Orkan osiągnął przewagę, ale nie potrafił jej wykorzystać. Konarzewianie męczyli się z obroną Pogoni, a tymczasem goście przeprowadzili jedną akcję, która okazała się kluczowa dla losów całego meczu. W 28 min. sędzia podyktował rzut wolny pośredni, który piłkarze z Lwówka wykonali perfekcyjnie i objęli prowadzenie. Na szczęście strata gola podziałała na morale Orkanu. Trzy minuty później konarzewianie wyrównali. Sytuacji sam na sam nie zmarnował Damian Ciesielski.

W drugiej połowie konarzewianie nadal atkowali, ale brakowało celności podań, szczególnie ostatniego podania. Pogoń również próbowała rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, ale obrońcy i nasz bramkarz udanie powstrzymywali akcje ofensywne rywali. Niestety do końca meczu nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 19 września 2009 r., godz. 15.00

Orkan Konarzewo - Pogoń Lwówek Wlkp 1-1 (1-1)

0-1   - wolny pośredni   bramka dla Pogoni (28 min.)

1-1   Ciesielski Damian (31 min.)

 

Żółte kartki:   Kurowski Patryk, Jazgar Andrzej   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz), Lehmann Łukasz, Kaczmarek Arkadiusz, Kurowski Adrian, Karaszewski Patryk (68 min. - Kleszcz Maciej), Jazgar Andrzej, Witkowski Maciej, Czyż Jakub, Ciesielski Damian, Mańczak Patryk, Ciesielski Emilian.

Rezerwowi:

Kołodziejczyk Bartosz.

 Powrót