Zapowieź 4. kolejki

Seniorzy Orkanu Konarzewo stają przed bardzo trudnym zadaniem - grają mecz z niepokonanym LSS Gminy Grodzisk Wielkopolski. Juniorów czeka wyjazd do Strykowa na mecz ze Spójnią.

LSS Gminy Grodzisk Wielkopolski jest beniaminkiem A-klasy. W zeszłym sezonie klub występował w klasie B i z drugiego miejsca awansował do wyższej klasy rozgrywkowej. Lepszy okazał się tylko Orzeł Rostarzewo, który również gra z nami w lidze. LSS dobrze odnalazł się w A-klasowym towarzystwie. Pierwszą kolejkę pauzował, ale już w dwóch następnych odnosił zwycięstwa i to z drużynami wymienianymi w gronie faworytów do promocji do Klasy Okręgowej. Piłkarze z Gminy Grodzisk najpierw pokonali u siebie NKS Niepruszewo 2-0, a później zwyciężyli na wyjeździe Koronę Bukowiec 1-0. Jak widać, nasi niedzielni rywale nie tylko nie przegrali jeszcze w tej rundzie, ale również nie stracili gola.

W Orkanie Konarzewo ze strzelaniem goli jest ostatnio bardzo przeciętnie. Mamy wiele sytuacji w dotychczasowych meczach, ale nie potrafimy ich wykorzystać. Pora na przełamanie. Ciągle jednak naszą siłę ofensywną osłabiają kontuzje, które są naszą plagą w tej rundzie.

LSS Gminy Grodzisk Wielkopolski to tak na prawdę LSS Ptaszkowo i to właśnie w tej miejscowości zagramy w niedzielę. Mecz odbędzie się o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Juniorzy podbudowani wysokim zwycięstwem w zeszłym tygodniu (5-0 z Polonią Nowy Tomyśl) myślą o pokonaniu Spójni Strykowo, która w pierwszej kolejce tego sezonu również odniosła okazały triumf (5-2 w Niepruszewie z NKS). W poprzednim sezonie konarzewianie dwukrotnie pokonali Spójnię - 4-1 i 2-1. Oby podobnie było w tym seoznie. Mecz na Stadionie XXV-lecia w Strykowie, w niedzielę, o godz. 11.30.

 Powrót