Zapowiedź 8. kolejki

Wielu piłkarzy z Wronczyna spodziewamy się w ten weekend w Konarzewie. Seniorzy w niedzielę, a juniorzy dzień wcześniej zagrają z LZS Wronczyn. Oba mecze w Konarzewie.

Seniorzy mają do wyrównania rachunki z LZS Wronczyn. W zeszłym sezonie na samym finiszu rozgrywek klub z Gminy Stęszew wyprzedził konarzewian w tabeli i zajął czwarte miejsce. Choć w bezpośreniej rywalizacji lepszy był Orkan (7-2 w Konarzewie i 1-4 we Wronczynie) w ligowej tabeli było inaczej. Pora na rewanż. Wydaje się, że jesteśmy faworytem niedzielnego pojedynku, ale każdy kto choć trochę interesuje się naszymi rozgrywkami, wie że tu może zdarzyć się wszystko. Każdy może zaskoczyć i zawieść jednocześnie. Atut własnego boiska też do nas nie przemawia. Aż trudno uwierzyć, ale po połowie rundy jesiennej nie mamy na koncie ani jednego zwycięstwa u siebie. Trzeba to wreszcie zmienić. W Bukowcu nasi piłkarze pokazali, że potrafią grać ładnie, a przy tym skutecznie. Oby to zwycięstwo dodało im animuszu. Takie mecze jak z LZS Wronczyn trzeba wygrywać, jeśli nie chce się być "kelnerem" w A-klasie. Ścisk w tabeli jest tak duży, że każda następna porażka, a nawet remis może spowodować nasz spadek do strefy spadkowej.

Czekamy na pierwsze zwycięstwo Orkanu na boisku w Konarzewie. Oby już w najbliższą niedzielę. Mecz o godz. 13.00, na Stadionie Gminnym w Konarzewie.

Juniorzy, jeśli myślą o podtrzymaniu pozycji lidera swojej A-klasy, muszą wygrać z LZS Wronczyn. W zeszłym sezonie ta sztuka udała się tylko raz i to właśnie na boisku w Konarzewie (4-1). We Wronczynie było 2-4. Oby tym razem konarzewianie pokazali klasę i zwyciężyli z teoretycznie słabszym rywalem. Mecz na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w sobotę, o godz. 15.00.

 

 

 Powrót