Wymarzony start rozgrywek

Były obawy, jak poradzą sobie juniorzy młodsi Orkanu Konarzewo w nadchodzącym sezonie. Na razie poradzili sobie świetnie i rozbili Polonię Nowy Tomyśl 5-0.

Juniorzy Orkanu wystartowali w sezonie 2009/10 z nowym składem i nowym trenerem. Nikt nie spodziewał się tak udanego początku rogrywek. Początek spotkania należał co prawda do polonistów, którzy byli bliscy strzelenia gola, ale bardzo dobrze dysponowany w tym dniu był nasz bramkarz Patryk Kurowski. W 26 min. konarzewainie objęli prowadzenie po strzale Andrzeja Jazgara. Od tego momentu gra zaczęła się układać bardziej po naszej myśli. Pod koniec pierwszej połowy po rzucie rożnym piłkę do siatki skierował Jakub Kubiak i do przerwy mieliśmy 2-0.

Pierwszy fragment drugiej połowy to dominacja piłkarzy z Nowego Tomyśla. Konarzewianie długo się bronili, ale kiedy wreszcie wyprowadzili kontrę - strzelili gola. Damian Ciesielski wykorzystał sytuację sam na sam. Spokojny wynik i w miarę spokojna gra Orkanu. W 70 min. konarzewianie wywalczyli rzut karny, który wykorzystał Arkadiusz Kaczmarek, a w doliczonym czasie gry gości dobił Damian Ciesielski, który lobowanym strzałem ustalił wynik zawodów.

Na duże pochwały zasłużyli młodzi piłkarze Orkanu, których ambicja przyniosła tak wysoki wynik. Widać, że spisywanie juniorów na stratę, przez niektórych, było przedwczene. Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka na pewno jeszcze nie raz pokażą się z dobrej strony.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 5 września 2009 r., godz. 15.00

Orkan Konarzewo - Polonia Nowy Tomyśl 5-0 (2-0)

1-0   Jazgar Andrzej (26 min.)

2-0   Kubiak Jakub (39 min.)

3-0   Ciesielski Damian (58 min.)

4-0   - karny  Kaczmarek Arkadiusz (71 min.)

5-0   Ciesielski Damian (80+2 min.)

 

Żółte kartki:   Witkowski Maciej   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz), Kurowski Adrian, Kaczmarek Arkadiusz, Lehmann Łukasz, Mańczak Patryk (73 min. - Giezek Marek), Kubiak Jakub, Jazgar Andrzej, Witkowski Maciej, Czyż Jakub (68 min. - Karaszewski Patryk), Ciesielski Emilian (79 min. - Kołodziejczyk Bartosz), Ciesielski Damian.

Rezerwowi:

Nowak Filip (bramkarz), Moskalik Dominik.

 Powrót