Zapowiedź 26. kolejki

To już ostatni weekend zmagań ligowych sezonu 2008/09. Seniorzy powalczą z Orłem Granowo w Konarzewie, a juniorzy wybiorą się do dalekiej Przyprostynii.

Seniorzy Orkanu Konarzewo mają coś do udowodnienia Orłowi Granowo. Jesienią w Granowie, będący wówczas na trzecim miejscu, Orkan przegrywał po 80 min. meczu 0-4 ze znajdującym się na pozycji spadkowej Orłem. W końcówce nasz honor uratowały dwa gole, ale niesmak pozostał. Teraz przyszła poraz na pokazanie kto w tym sezonie jest na prawdę lepszy. Orkan na własnym boisku podejmie gości z Granowa i głęboko wierzymy, że wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko. Na otwarcie rozgrywek A-klasowych wygraliśmy ze Spójnią Strykowo (1-0), oby i na zakończenie ligi zdobyć 3 punkty. Spotkanie Orkan Konarzewo - Orzeł Granowo na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w niedzielę, o godz. 17.00.

Juniorzy także zagrają ostatni mecz w tym sezonie. Będzie to jednocześnie najdalszy wyjazd tej wiosny. Celem młodych piłkarzy Orkanu jest zdobyć Przyprostynię. Orkan jesienią rozgromił Płomień 9-0. Powtórka mile widziana ... Mecz na boisku wiejskim w Przyprostynii, w sobotę, o godz. 11.00.

 

 Powrót