Damian Ciesielski wygrał Orkanowi mecz

Trzy bramki Damiana Ciesielskiego dały nam zwycięstwo 3-1 nad Polonią Nowy Tomyśl w meczu A-klasy JM. Konarzewianie, nawet w eksperymentalnym składzie, nie mają w zwyczaju przegrywać na konarzewskim obiekcie.

Orkan rozpoczął mecz wystraszony i niewiele brakowało żeby już w drugiej minucie stracił gola. Na szczęście na posterunku był nowo wykreowany bramkarz konarzewian - Rafał Klonowski. Polonia cały czas przeważała, a gospodarze grali chaotycznie. W 31 min. po wielu nieudanych akcjach przyjezdnych doczekaliśmy się wreszcie kontry Orkanu. Bartosz Maciejewski dośrodkował piłkę do Damiana Ciesielskiego i było 1-0. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie Polonia ruszyła do ataku. Orkan nie potrafił uformować zwartej obrony i w 51 min. stracił bramkę. Goście przejęli inicjatywę i wydawało się, że to oni strzelą kolejne gole. Tymczasem Damian Ciesielski po raz drugi wyprowadził nas na prowadzenie. Polonia próbowała odrobić straty, ale niezawodny tego dnia był Damian Ciesielski. W 73 min. dobił polonistów, a sam skompletował hat-tricka.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 6 czerwca 2009 r., godz. 15.20

Orkan Konarzewo - Polonia Nowy Tomyśl 3-1 (1-0)

1-0   Ciesielski Damian (31 min.)

1-1   bramka dla Polonii (51 min.)

2-1   Ciesielski Damian (62 min.)

3-1   Ciesielski Damian (73 min.)

 

Żółte kartki:   Kaczmarek Arkadiusz   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Klonowski Rafał (bramkarz), Kurowski Adrian, Karaszewski Artur, Pluciński Piotr, Kaczmarek Arkadiusz, Karaszewski Patryk, Witkowski Maciej, Jazgar Andrzej, Maciejewski Bartosz, Ciesielski Damian, Ciesielski Emilian

Rezerwowi:

Wieszczeczyński Piotr.

 Powrót