Zapowiedź 24. kolejki

Seniorzy Orkanu Konarzewo zagrają mecz derbowy z Wielkopolską Komorniki, a juniorzy zmierzą się z Polonią Nowy Tomyśl. Piłkarski weekend w Konarzewie zapowiada się interesująco.

Kibice Orkanu wiedzą doskonale co znaczą mecze z Wielkopolską Komorniki. Jesienią zeszłego roku konarzewianie zagrali dobry mecz i wywieźli cenne trzy punkty z Komornik. Miejscowi kibice nie mogli tego przeboleć ... Mamy nadzieję, że komorniccy fani i tym razem nie będą mieli powodów do radości. Orkan gra co prawda o nic, ale jest zmobilizowany do walki z walczącą o awans Wielkopolską Komorniki. Konarzewianie na pewno nie ułatwią komorniczanom drogi do "okręgówki". Zapowiada się niezwykle ciekawy i emocjonujący mecz na Stadionie Gminnym w Konarzewie. Kibice Orkanu organizują interesującą oprawę. Zapraszamy w niedzielę, o godz. 14.00.

Bardzo ciekawy, z pewnością, będzie też mecz juniorów. Nasi młodzi piłkarze wciąż walczą o najlepsze miejsce w A-klasie JM. W sobotę trzeci Orkan podejmie na własnym obiekcie czwartą Polonię Nowy Tomyśl. W zeszłej rundzie było wiele goli (4-4) i emocje do ostatniego gwizdka sędziego (przy wyniku 4-4, Polonia miała w ostatniej minucie meczu rzut karny, którego nie wykorzysta). Liczymy, że i tym razem juniorzy stworzą dobre widowisko. Mecz na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w sobotę, o godz. 15.00.

 Powrót