Trzecia wyjazdowa porażka z rzędu

Seniorzy Orkanu Konarzewo zapomnieli jak wygrywać wyjazdowe mecze. Już po raz trzeci z rzędu ulegli na nie swoim boisku. Tym razem trzy punkty zostały w Bukowcu, gdzie Orkan przegrał 2-3.

Początek meczu był wyrównany. Piłkarze obu ekip zaczęli dość asekuracyjnie, ale to Orkan pierwszy popełnił błąd i co więcej stało się to w polu karnym. Sędzia był bezlitosny, a Korona zdobyła prowadzenie po rzucie karnym. Wystraszeni konarzewianie minutę później stracili kolejnego gola i w ich poczynania wkradła się spora nerwowość. Mecz zrobił się zacięty, a najbardziej odczuł to Adam Jabłoński, który po zderzeniu głowami z piłkarzem z Bukowca został odwieziony do szpitala z rozciętym łukiem brwiowym. W 39 min. Korona dobiła Orkan i pięknym strzałem zdobyła trzeciego gola. W ostatniej minucie pierwszej połowy nadzieję na lepszy wynik dał jeszcze Marek Bartkowiak, który zmniejszył rozmiary klęski.

Od początku drugiej połowy konarzewianie rzucili się do ataku. Korona grała bardzo słabo i tylko szczęściu może zawdzięczać to, że nie straciła w tym okresie bramki. Dopiero w 60 min. na 2-3 strzelił Wojciech Rybarczyk. Orkan chciał doprowadzić do remisu, ale na próbach się skończyło. Przespaliśmy pierwszą połowę i przegraliśmy z bardzo przeciętnym rywalem.

 

Stadion Gminny w Bukowcu, 17 maja 2009 r., godz. 15.00

Korona Bukowiec - Orkan Konarzewo 3-2 (3-1)

1-0   - karny   bramka dla Korony (20 min.)

2-0, 3-0   bramki dla Korony (21, 39 min.)

3-1   Bartkowiak Marek (44 min.)

3-2   Rybarczyk Wojciech (60 min.)

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Bramkarz:   Paplaczyk Jacek

Obrońcy:   Adamczak Robert, Bartkowiak Piotr, Rybarczyk Wojciech, Leśny Mateusz (78 min. - Karaszewski Artur)

Pomocnicy:   Budziński Jakub, Jurek Marcin, Jabłoński Adam (28 min. - Kawończyk Jakub), Babijów Przemysław

Napastnicy:   Bartkowiak Marek, Śmiglak Krystian (78 min. - Klemens Marek)

Rezerwowi:

Różewski Andrzej, Szajkowski Mateusz.

 

 Powrót