Wzięli rewanż za jesienny mecz

Juniorzy Orkanu Konarzewo pokonali LZS Wronczyn 4-1 i tym samym zrewanżowali się rywalom za jesienną porażkę (2-4) i ostatnią porażkę seniorów (także 1-4).

Tylko siedem minut utrzymywał się wynik bezbramkowy. Piłkarze z Wronczyna sfaulowali w polu karnym gracza Orkanu i sędzia podyktował jedenastkę, którą na gola zamienił Krystian Śmiglak. Jednobramkowe prowadzenie nie satysfakcjonowało zawodników z Konarzewa, którzy nadal przeważali i przy większej skuteczności powinni strzelić bramki. Dopiero w 33 min. po zespołowej akcji piłkę do siatki skierował Damian Ciesielski. Wydawało się, że Orkan opanował sytuację na boisku, tymczasem w ostatniej minucie pierwszej części gry goście złapali kontakt bramkowy. Nasz bramkarz, oślepiony przez słońce, popełnił błąd przy rzucie wolnym i piłka wpadła mu "za kołnierz".

Druga połowa rozpoczęła się od sporego chaosu w szeregach klubu z Konarzewa. Konarzewianie przez kilka minut nie potrafili wyprowadzić choćby jednej akcji. Kiedy jednak udało się zbudować kontratak od razu podwyższyliśmy wynik na 3-1. Z bramki mógł się cieszyć Krystian Śmiglak. Kilka minut później dobrze w polu karnym odnalazł się Andrzej Jazgar i strzelił czwartego gola dla Orkanu.

.

Stadion Gminny w Konarzewie, 9 maja 2009 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - LZS Wronczyn 4-1 (2-1)

1-0   - karny   Śmiglak Krystian (7 min.)

2-0   Ciesielski Damian (33 min.)

2-1   - wolny   bramka dla LZS (40 min.)

3-1   Śmiglak Krystian (68 min.)

4-1   Jazgar Andrzej (72 min.)

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz), Leśny Mateusz, Karaszewski Artur, Perz Kamil, Klonowski Rafał, Kaczmarek Arkadiusz (75 min. - Kurowski Adrian), Witkowski Maciej (70 min. - Pluciński Piotr), Kawończyk Jakub, Jazgar Andrzej (77 min. - Karaszewski Patryk), Śmiglak Krystian, Ciesielski Damian.

Rezerwowi:

Kaźmierczak Mikołaj (bramkarz).

 Powrót