Znów od 0-1 do 3-1

Osłabiony, brakiem kilku pomocnych piłkarzy, Orkan Konarzewo już po raz trzeci w tej rundzie przegrywał po pierwszej połowie 0-1, ale ostatecznie wygrał 3-1. Powoli staje się to tradycją naszych meczów w Konarzewie.

Orkan rozpoczął mecz wystraszony i cofnął się głęboko do obrony. Huragan sprawiał dobre wrażenie - atakował i w 11 min. wywalczył rzut karny. Takim sposobem znów straciliśmy pierwsi gola, co w ostatnich meczach stało się już tradycją. Konarzewianie zamiast od razu wziąć się do nadrabiania strat nadal nie przejawiali większej ochoty do gry. Huragan atakował i niewiele brakowało żeby strzelił kolejne bramki. Konarzewianie obudzili się z zimowego snu pod koniec pierwszej połowy. Wtedy doskonałe okazje zmarnowali najpierw Marcin Jurek, a następnie Marek Klemens. Niewątpliwą gwiazdą pierwszej połowy był sędzia, który kompletnie gubił się w sytuacjach boiskowych i ukarał dwóch naszych zawodników kontrowersyjnymi żółtymi kartkami.

Początek drugiej połowy znów należał do łomniczan. Jeden z przyjezdnych trafił nawet w słupek. Orkan znów przysypiał i grał bardzo przeciętnie. Dość nieoczekiwanie sygnał do ataku dał Marek Klemens. Nasz zawodnik niesygnalizowanie uderzył z 40 m i tak zaskoczył bramkarza przyjezdnych, że ten po kuriozalnej interwencji wpuścił piłkę do siatki. Remisowy wynik podbudował piłkarzy Orkanu i kilka minut później Marek Bartkowiak pomknął w swoim stylu lewą stroną boiska i został powalony w polu karnym przez bramkarza. Jedenastkę strzałem po słupku wykorzystał Wojciech Rybarczyk. Huragan rzucił się do ataku, a piłkarze z Konarzewa skupili się na kontrach, ale mimo dogodnych pozycji żadnej nie wykorzystali. Dopiero w doliczonym czasie gry, po podaniu Marka Bartkowiaka wynik ustalił Przemysław Babijów.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 3 maja 2009 r., godz. 14.00

Orkan Konarzewo - Huragan Łomnica 3-1 (0-1)

0-1   - karny   bramka dla Huraganu - Wesoły Marek (11 min.)

1-1   Klemens Marek (64 min.)

2-1   - karny   Rybarczyk Wojciech (67 min.)

3-1   Babijów Przemysław (90+2 min.)

 

Żółte kartki:   Bartkowiak Piotr, Bartkowiak Marek, Jurek Marcin

Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Barmkarz:   Paplaczyk Jacek

Obrońcy:   Bartkowiak Piotr, Rybarczyk Wojciech, Adamczak Robert, Jakuboszczak Marcin

Pomocnicy:   Klemens Marek (77 min. - Płotkowiak Michał), Węglewski Robert, Jabłoński Adam, Różewski Andrzej (38 min. - Babijów Przemysław)

Napastnicy:   Bartkowiak Marek, Jurek Marcin (90+1 min. - Szajkowski Mateusz)

Rezerwowi:

Styperek Krzysztof.

 

 Powrót