Podział punktów w prestiżowym pojedynku

Juniorzy Orkanu Konarzewo zremisowali niezwykle prestiżowy mecz na szczycie A-klasy JM. W Komornikach padł wynik 1-1, a pięknego gola strzelił Mateusz Leśny.

Do meczu oba zospoły ustawione zostały dość defensywnie, dlatego przez całe spotkanie dużo walki toczyło się w środkowej części boiska. Jednak nie zabrakło ciekawych akcji dla obu stron. W pierwszej połowie spotkania gospodarze i goście mieli po jednej 100% okazji lecz piłka po strzale gracza z Komornik uderzyła w słupek, z kolei Andrzej Jazgar uderzył piłkę nad poprzeczką będąc 2 metry od bramki.
W drugiej połowie oba zespoły zagrały odważniej. Już w 46 min. po błądzie naszych obrońców i bramkarza gola zdobyli piłkarze z Komornik. Podrażnieni tym faktem nasi zawodnicy za wszelką cenę dążyli do wyrównania. Udało się to w 65 min. po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym prze Mateusza Leśnego. Póżniej swoją bramką mógł zdobyć Krystan Śmiglak lecz piłka trafiła w poprzeczkę. Mecz zakończył się remisem, ale pozostał niedosyt, ponieważ w drugiej połowie mieliśmy optyczna przewagę.

                                                        Relacja trenera Roberta Adamczaka.

.

Stadion GOSiR w Komornikach, 2 maja 2009 r., godz. 15.00

Wielkopolska Komorniki - Orkan Konarzewo 1-1 (1-0)

1-0   bramka dla Wielkopolski (46 min.)

1-1   - wolny   Leśny Mateusz (62 min.)

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Kurowski Patryk, Leśny Mateusz, Perz Kamil, Klonowski Rafał, Karaszewski Artur, Kaczmarek Arkadiusz, Kawończyk Jakub, Witkowski Maciej, Jazgar Andrzej, Śmiglak Krystian, Ciesielski Damian.

Rezerwowi:

Kaźmierczak Mikołaj (bramkarz), Pluciński Piotr, Karaszewski Patryk, Kurowski Adrian.

 Powrót