Zapowiedź 19. kolejki

W pierwszy majowy weekend seniorzy zagrają z Huraganem Łomnica. Juniorzy zmierzą się z liderem A-klasy - Wielkopolską Komorniki.

Seniorzy zagrają na własnym stadionie. Już to, jest dobrym omenem przed meczem z Huraganem Łomnica. Konarzewianie w tym sezonie znacznie lepiej grają na lokalnym boisku. Na wyjazdach przeważnie sobie nie radzą. Wyjątkiem, było jesienne spotkanie w Łomnicy, które Orkan wygrał w dobrym stylu 3-2. Wtedy Huragan był w ścisłej czołówce A-klasy i pokonał m.in. Obrę Zbąszyń (1-0) na ich terenie. Dzisiaj nasi rywale nie są już tak groźni. W tym roku nie wygrali jeszcze meczu. W rundzie wiosennej zdobyli zaledwie 1 punkt i z czwartej lokaty spadli na szóstą. Musimy wykorzystać chwiejną formę łomniczan i na stadionie w Konarzewie odnieść przekonujące zwycięstwo, które zamaże blamaż sprzed tygodnia. Mecz na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w niedzielę, o godz. 14.00.

Zapraszamy także na stronę internetową Huraganu na www.huragan1976.yoyo.pl .

Juniorów czeka nie porównywalnie cieższe zadanie. Już w sobotę wyjeżdzają do Komornik aby zmierzyć się z tamtejszą Wielkopolską, która od długiego już czasu lideruje w A-klasie JM. Jesienią w Konarzewie było 0-0, ale wtedy byliśmy bliscy zwycięstwa. Mecze z udziałem drużyn z Konarzewa i Komornik zawsze obfitują w emocje (nie tylko te sportowe). Obyśmy sprawili miłą niespodziankę i wyjechali z Komornik zwycięsko. Konfrontacja w sobotę, o godz. 15.00, na Stadionie GOSiR w Komornikach.

 

 Powrót