Osłabiony Orkan tylko remisuje

Juniorzy Orkanu osłabieni brakiem kilku kluczowych zawodników tylko zremisowali z Sokołem Rakoniewice 2-2. Remis zapewniły nam gole Jakuba Kawończyka.

Wyjazd na turniej piłkarski we Francji spowodował, że Orkan wyszedł na mecz z Sokołem znacznie osłabiony. Stąd też trener Robert Adamczak bardzo eksperymentalnie ustawił zespół.

Początek należał do gości i to oni w 10 min. objęli prowadzenie. Płaski strzał przy słupku zaskoczył bramkarza Orkanu. Na wyrównanie konarzewianie musieli długo czekać. Niby atakowali, ale brakowało albo ostatniego podania, albo celnego strzału. Wtedy piękną akcją popisał się Jakub Kawończyk. Skutecznie minął kilku obrońców Sokoła i celnie strzelił nie do obrony. Z remisem schodziliśmy więc na przerwę.

Druga połowa od początku należała do graczy z Konarzewa, którzy mieli kilka dobrych akcji. Orkanowcy jednak za dużo kombinowali i bramki nie wpadały. W 71 min. jedna z nielicznych sytuacji piłkarzy z Rakoniewic skończyła się ich golem. Błąd popełnił nasz bramkarz, który niepotrzebnie wyszedł z bramki. Orkan rzucił się do ataku i po rzucie wolnym i pięknym strzale głową Jakuba Kawończyka ponownie zdobył remis. Były jeszcze okazje na wygranie tego pojedynku, ale nie starczyło już sił i czasu.

Stadion Gminny w Konarzewie, 23 maja 2009 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - Sokół Rakoniewice 2-2 (1-1)

0-1   bramka dla Sokoła (10 min.)

1-1   Kawończyk Jakub (38 min.)

1-2   bramka dla Sokoła (71 min.)

2-2   Kawończyk Jakub (75 min.)

Żółte kartki:   Karaszewski Artur, Kurowski Patryk   Czerwone kartki:   ---

Zagrali:

Kaźmierczak Mikołaj (bramkarz), Kurowski Patryk, Karaszewski Artur, Klonowski Rafał, Kaczmarek Arkadiusz, Karaszewski Patryk, Kosiński Paweł, Witkowski Maciej, Kawończyk Jakub, Pluciński Piotr, Jazgar Andrzej.