Zapowiedź 22. kolejki

Oba zespoły Orkanu grają w ten weekend na stadionie w Konarzewie. Seniorzy zmierzą się w niedzielę z Wicherem Strzyżewo, a juniorzy dzień wcześniej z Sokołem Rakoniewice.

Seniorzy Orkanu Konarzewo stracili już szanse na awans do Klasy Okręgowej, ale nadal nie rezygnują z zajęcia najwyższego z możliwych miejsca w ligowej tabeli. Na razie jest to miejsce czwarte, ale cały czas goni nas LZS Wronczyn. Już w niedzielę będzie okazja, żeby uciec piłkarzom z Wronczyna. Gramy z teoretycznie słabym przeciwnikiem - Wicherem Strzyżewo. Nasz rywal ostatnio niczym nie zachwyca i zajmuje dopiero dwunastą pozycję w A-klasie. Strzyżewianie mają jednak nóż na gardle i każda kolejna porażka przybliża ich do spadku do B-klasy. Z takimi przeciwnikami nie gra się łatwo. Już jesienią Wicher postawił twarde warunki i wygraliśmy dopiero dzięki bramce w końcówce spotkania tylko 1-0. Mecz na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w niedzielę, o godz. 14.00.

Zapraszamy na stronę internetową Wichera Strzyżewo na www.wicherstrzyzewo.futbolowo.pl .

Juniorzy nadal muszą gonić prowadzącą w ich klasie dwójkę rywali. Aby utrzymać kontakt z czołówką muszą w sobotę wygrać z Sokołem Rakoniewice. Jesienią było 3-2 dla konarzewian i mamy nadzieję, że tym razem wynik nie będzie gorszy. Mecz na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w sobotę, o godz. 16.00.

 Powrót