Rozbili NKS

Juniorzy Orkanu Konarzewo rozbili NKS Niepruszewo 7-1 i udowodnili, że są dobrze przygotowani do przyszłotygodniowego meczu z liderem z Komornik.

Do 18 min. konarzewianie, mimo dobrej gry, nie potrafili się przedrzeć przez blok obronny NKS Niepruszewo. Kiedy jednak po raz pierwszy udało się pokonać bramkarza przyjezdnych, worek z golami otworzył się na dobre. Bramkę na 1-0 zdobył Artur Karaszewski, a później w ciągu 7 min. zrobiło się 4-0. Piłkę do siatki pakowali kolejno: Maciej Witkowski, Arkadiusz Kaczmarek i Andrzej Jazgar. Po pierwszej połowie mieliśmy bardzo korzystny wynik.

Drugą połowę efektownie zaczął Orkan i już 42 min. Rafał Klonowski podwyższył na 5-0. Zawodnicy z Konarzewa nadal grali konsekwentnie i w 53 min. było 6-0, a gola z ostrego kąta zdobył Damian Ciesielski. Wysoki wynik nieco uśpił konarzewskich obronćów i jedna z nielicznych ładnych akcji NKS zakończyła się stratą bramki. W miarę szybko odpowiedział jednak Jakub Kawończyk i ustalił wynik spotkania na 7-1.

Stadion Gminny w Konarzewie, 25 kwietnia 2009 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - NKS Niepruszewo 7-1 (4-0)

1-0 Karaszewski Artur (18 min.)

2-0 Witkowski Maciej (20 min.)

3-0 Kaczmarek Arkadiusz (23 min.)

4-0 Jazgar Andrzej (25 min.)

5-0 Klonowski Rafał (42 min.)

6-0 Ciesielski Damian (53 min.)

6-1 bramka dla NKS (72 min.)

7-1 Kawończyk Jakub (78 min.)

Żółte kartki: --- Czerwone kartki: ---

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz) (75 min. - Kaźmierczak Mikołaj (bramkarz)), Karaszewski Artur, Perz Kamil, Kurowski Adrian, Klonowski Rafał, Kaczmarek Arkadiusz, Witkowski Maciej, Kawończyk Jakub, Jazgar Andrzej, Pluciński Piotr (60 min. - Karaszewski Patryk), Ciesielski Damian.

Rezerwowi:

---

Zdjęcia za chwilę ...

 Powrót